Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Nemultumiri.....

PostPosted: 04.04.2007 11:52
nici nu am postat bine si am si ajuns la groapa...da stai linistita ca nu o sa mai postez....
si bine k sunt altele mai desteptee....frumos nu am ce zice....dak era sa se opreasca se facea ceva pana acuma...dar nu sunt numa eu singura care am avut onoarea de a spune in fata cat sunt de penibileee......
dar nici o problema k nici nu o sa mai postez...las loc la altele sa faca impresii si sa abereze....si voua sa cititi!!!!!!toate cele bune....
PostPosted: 04.04.2007 11:56
dana wrote:nici nu am postat bine si am si ajuns la groapa...da stai linistita ca nu o sa mai postez....
si bine k sunt altele mai desteptee....frumos nu am ce zice....dak era sa se opreasca se facea ceva pana acuma...dar nu sunt numa eu singura care am avut onoarea de a spune in fata cat sunt de penibileee......
dar nici o problema k nici nu o sa mai postez...las loc la altele sa faca impresii si sa abereze....si voua sa cititi!!!!!!toate cele bune....

Dana, nu te supara pe moni ca nu ai dreptate. Tot ce e dupa primul mesaj cu aberatii se duge la groapa, asa merge dpdv tehnic. Si eu am mesaje in care am mai raspuns la aberatii si au ajuns la groapa, si nu m-am suparat. Asa ca REVINO-TI!!!!!!!!!!!!!!!!! :) si te rog eu :) mai scrie, si mai pune la punct oitzele :), ca esti prima care ai pus punctul pe i.
PostPosted: 04.04.2007 12:08
@dana imi pare rau ca doar atat ai inteles. ma asteptam la mai mult.
daca si cu voi, cei vechi pe forum, am probleme si nu intelegeti ca n-am nimic personal cu nimeni ci (asa cum a spus Claudiu) fac curatenie si arunc toata "mizeria" dintr-un mesaj, atunci ce pretentii sa mai am de la cei noi (pe forum) sau mici (ca varsta).
ca sa nu mai postezi nemultumiri off-topic pe la mesajele pe care le-am curatat deja poti sa-ti expui aici ofurile si promit ca nu le arunc la groapa de gunoaie.

PostPosted: 04.04.2007 14:05
imi pare rau si mie.da atunci dc pana acuma sau putut citi diverse chestii si aberatii pe forum...dc numa de acuma sa inceput sa se faca curatenie la orice post care ataca o anumita persoanaa....si mai ales pe cele 2???ca doar au mai fost si pana aseara posturi care nu au fost sterse....
nu stiu de bine ce sar fi putut intelege din mesaju ala....dar in fine....nu mai conteaza...stai linistita ca nu o sa mai dau satisfactia sa ma vedeti ofticata....pt k nu merita!!!va las pe voi sa va mancati nervii cu anumite persoanee....sau sa stati sa le cititi aberatiile!!!!!!!nu de alta da poate chiar va face placere!!!imi pare rau k o spun asa direct, chiar daca e sau nu cu suparare.pentru k e aiurea sa vezi o persoana care vine de cat timp la baschet si se da mare si tare ca vai cine e ea si cate stie ea...si se ia in gura cu toata lumea....eu printre "toata lumea"..am spus pe forum si nu mam apucat sa ma cert cu ea prin private!!
PostPosted: 04.04.2007 19:21
hai ma Dana ce draq!!!!atata paguba cu groapa aia de gunoi!!!da-o incolo si da-i tu bataie inainte!!!
aiurea e cine se tot baga la tot felul de comentarii de alea stupide de parca acest forum ... opss ca ajung si eu naibii la groapa ...
PostPosted: 06.07.2007 13:09
ultimul_utilizator wrote:CINE CREDEA CA LANGA TOCI PE ULTIMUL DRUM NU VA FI VULC,BICHERUL,APOSTU,ARITON,...RUSINE!!!!BINE MACAR CA APOSTU SI-A TRIMIS FAMILIA!!!

traianbasescu wrote:monica i-ai facut un rau cuiva...nu conteaza...lingailor ce sunteti...unde este libertatea de exprimare????

monica wrote:libertatea de exprimare trebuie sa tina cont intai si intai de regulile bunului simt.
nu vad de ce trebuia sa iti deschizi mai multe conturi.
un mesaj il pui intr-un singur loc, nu de nu stiu cate ori.
daca mai ai si alte nemultumiri legate de forum sau de noi, cei de pe forum, te rog sa le scrii in sectiunea dedicata forumului, unde este deschis si un subiect cu nemultumiri, ca sa nu mai stricam subiectul dedicat lui toci.

nu am deschis 2 sau mai multe conturi...un prioeten de-al meu m-a anuntzat ca i-ati pus ban si ca nu mai poete sa se sautentifice
eu nu sunt nemultumit decat de simplul fap ca sunteti niste lingai toti si cei care se ocupa de site si cei care fac parte din galerie partea din fata...ma dranjeaza faptul ca nu aveti o conduita normala in societatea asta care ati creato....e grav ca nu lasati pe toata lumea sa se exprime
PostPosted: 06.07.2007 15:05
si pe mine ma deranjeaza persoanele care habar n-au de gramatica lb romane si incita pe toate forumurile fara a face ceva constructiv. cineva care se ascunde sub pseudonim si ataca cu lasitate folosind metode comuniste n-ar trebui sa vorbeasca de conduita normala. lingaii aia pe care-i infierezi cu atata manie proletara fac ceva pentru echipa, pentru baschet - si fac dezinteresat - matale ce faci?
PostPosted: 22.02.2009 07:32
in ceea ce priveste nemultumirea multora dintre voi privind calitatea posturilor vreu sa va spun parerea mea: majoritatea acestor sunt scrise de tineri sub 20 de ani. arhivele forumului stau marturie ca aprope fiecare dintre noi am avut un punct zero pe acest forum punct care se identifica foarte mult cu ceea ce astazi fac acesti tineri. anual vom avea intrari aici pe forum ale unei generatii de 15-16 ani. evolutia lor nu va diferi deloc de evolutia celor nemultumiti de calitatea acestora. atunci cand mai vorbiti despre "greii forumului" care nu mai vor sa scrie dati si exemple. doar astfel va vom putea contrazice cu mesaje din vechime ale acestora aflate in arhivele forumului. iar ca argument principal privind ingaduinta ce trebuie sa le-o aratam tinerilor under 20 sta tocmai evolutia pozitiva a voastra a celor "grei"

PostPosted: 08.01.2010 16:11
Am si eu o nemultumire .
Nu regalti si voi ceasul forumului ? e cu vreo 4 ore in urma :)

Return to Sugestii Forum