Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Postari Anonimi

PostPosted: 10.11.2005 13:37
Monica,

Propun sa schimbi regula postarii de catre oricine, inregistrat sau nu. Cred ca ar trebui sa posteze doar cei care sunt intregistrati. Dureaza nici 30 de sec si oricum ei pot scrie acolo ce vor si tot anonimi raman. Dar macar stim cati ar fi. Asa pot sa intre 10 anonimi diferiti si noua ne apare doar 1 Anonim. Ce zici? Ce ziceti ceilalti?
PostPosted: 10.11.2005 13:42
a mai zis cineva ca vrea sa fie asa, sa posteze numai inregistratii.

Dar, eu propun asa:

-intai, sa apara fluturasele si bannerul... la vreo 10-15 zile dupa aceea, dupa ce toata lumea va vedea ce fain e forumul, schimbam optiunile, si atunci toti vor fi nevoiti sa se inregistreze, si o vor face, ca doar au avut ocazia sa "testeze" forumul. Ce ziceti?
PostPosted: 10.11.2005 13:46
eddy_jozsa wrote:a mai zis cineva ca vrea sa fie asa, sa posteze numai inregistratii.

Dar, eu propun asa:

-intai, sa apara fluturasele si bannerul... la vreo 10-15 zile dupa aceea, dupa ce toata lumea va vedea ce fain e forumul, schimbam optiunile, si atunci toti vor fi nevoiti sa se inregistreze, si o vor face, ca doar au avut ocazia sa "testeze" forumul. Ce ziceti?

Ok, e mai buna ideea ta dar perioada este cam scurta. Trebuie sa prindem totusi 2 sau 3 meciuri cu banner si fluturasi. Asta inseamna minim o luna.
PostPosted: 10.11.2005 13:53
Dupa cum am mai spus, eu sunt pentru a posta numai cei inregistrati! Definitiv! Riscam sa ne trezim cu mesaje aiurea, cu care Monica sau Ovi Sopa sa-si piarda timpul sa le stearga!
Macar asa o sa stim cu cine vorbim!
parerea mea!
PostPosted: 10.11.2005 13:53
Am vrut sa poata posta oricine tocmai sa fie cat mai liber. Si daca are conexiune mai proasta sau mai inceata sa poata sa spuna repede ce are de spun. Asta era ideea.
Nu poti restictiona prea mult nici asa, cu inregistrare, ca se poate inregistra unul de mai multe ori, sub mai multe nume. Asta daca vrea sa faca prostii si noi nu-l lasam :D
Ideea lui eddy mi se pare buna. Sa fie deocamdata asa free, de test pentru oricine. Pe urma mai vedem.
PostPosted: 10.11.2005 13:55
Anonymous wrote:Dupa cum am mai spus, eu sunt pentru a posta numai cei inregistrati! Definitiv! Riscam sa ne trezim cu mesaje aiurea, cu care Monica sau Ovi Sopa sa-si piarda timpul sa le stearga!
parerea mea!

Eu am fost!
Putem avea si o evidenta! Sa vedem cati useri sunt inregistrati!
Mi se pare normal, cand vorbesti cu cineva, chiar si pe forum, sa te prezinti!
"All you can do is keep trying, regardless of what happened the play before." -John Stockton

www.matiu.ro
PostPosted: 10.11.2005 21:52
Anonymous wrote:Dupa cum am mai spus, eu sunt pentru a posta numai cei inregistrati! Definitiv! Riscam sa ne trezim cu mesaje aiurea, cu care Monica sau Ovi Sopa sa-si piarda timpul sa le stearga!
parerea mea!

hop si eu.
Salutare si felicitari "galeriei CSU Sibiu", nu credeam ca sunteti posteori asa tari.
Acum sa intru la subiect e tare anonimousul asta care o tine una si buna ca tre sa posteze doar utilizatorii neregistrati cand el nu s-a inregistrat :P.
Bafta in continuare si posturi cat mai multe (inregistrati sau neinregistrati)
PostPosted: 10.11.2005 22:41
luciano wrote:e tare anonimousul asta care o tine una si buna ca tre sa posteze doar utilizatorii neregistrati cand el nu s-a inregistrat

@ Luciano, daca ai fi vazut un post mai sus de al tau, eu am fost cel care a scris chestia aia! Eu i-am dat autentificare inainte sa scriu mesajul, dar nu inteleg de ce a aparut anonim. Si acum, trebuie sa ma logez de doua ori ca sa-mi apara ca sunt online! Nu stiu de ce!
Aaaaaa, faza era tare daca nu reveneam sa scriu ca eu am fost! :wink:

Uite, probabil cel mai serios forum, cel de pe autorally.ro, nici macar nu te lasa sa intri sa citesti mesajele daca nu esti inregistrat!
Pentru cei care au conexiune slaba sau le este lene sa se inregistreze de fiecare data cand vor sa posteze, este o optiune numita ceva de genul "autentifica-ma automat la fiecare vizita"!
Parerea mea!
"All you can do is keep trying, regardless of what happened the play before." -John Stockton

www.matiu.ro
PostPosted: 10.11.2005 23:48
na scuza-ma ca nu am citit si mai departe (dar era mishto).
Dar sa stii ca daca ii dai sa-ti tina minte parola si aici cand intri esti logat direct. Acum am incercat, am inchis bowseru am revenit si eram logat
PostPosted: 10.11.2005 23:52
si la mine merge fara probleme loginul... ImageImageImageImageImage
PostPosted: 02.12.2005 17:32
Cred ca ajunge! Va rog modificati, doar cei inregistrati sa posteze! Se face o varza pe aici, de nu se mai intelege nimic!

www.matiu.ro
PostPosted: 02.12.2005 18:31
sunt de acord... azi parca numai anonimi au postat!!! grml

a trecut o luna de cand avem forumul, a fost destul timp pt testare...

m-am saturat de "guest"!
PostPosted: 05.12.2005 11:45
eu totusi cred ca e prea devreme pentru asa ceva. inca mai sunt mici probleme, cu logarea, asa ca mi se pare aiurea sa punem restrictii. nu toti au calculator acasa (sa-si puna logare automata) si trebuie sa ne gandim si la ei. asa ca trebuie sa se rezolve toate problemele intai si pe urma mai vedem.

Return to Sugestii Forum