Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Probleme cu mesajele private ?

Site Admin
PostPosted: 30.11.2005 10:12
Claudiu mi-a spus despre un mesaj privat pe care nu l-a primit, ma mir pt ca astea nu se trimit pe email , pe email primesti doar o notificare. Daca cel care trimite mesajul nu primeste nici o eroare cand trimite mesajul este imposibil ca mesajul respectiv sa nu ajunga .

Acum am verificat adresa unde ajung toate emailurile care din diferite motive nu pot ajunge la destinatie

Exista un mesaj privat catrea adresa bogdan29_99 at yahoo dot com , eroarea cu care acest mesaj s-a intors este "This user doesn't have a yahoo.com account" . Am verificat cu profiles.yahoo.com/bogdan29_99 .. si nu exista .. deci cine s-a inscris cu emailul asta nu-si stie adresa de email. ( mesajul nu stiu de la cine e trimis si nici ce contine pt ca nu-mi apare aici )

volmer96 tot pe yahoo, la fel am primit un email de eroare cu acelasi mesaj "This user doesn't have a yahoo.com account"

sebastian_mario Aiciu am primit alta eroare "Sorry your message to sebastian_mario at yahoo dot com cannot be delivered. This account has been disabled or discontinued. " ... probabil sebastian nu si-a mai verificat adresa de email de f mult timp iar contul nu mai este activ.

nutrise-help at hotmail dot com "550 Requested action not taken:mailbox unavailable "

ne mai auzim ;)
Sibiu - Stiri, poze, anunturi, felicitari, concursuri, forum ...
Sibiu Virtual Tour - Tur Virtual in Sibiu ( deocamdata doar in Muzeul Satului ) ...
SuperCar News - Your daily supercar news resource
Luxury Gadgets - Finest expression of luxury

Return to Sugestii Forum