Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Parerile jucatorilor nostri!!!!!

PostPosted: 16.03.2006 15:40
Propun administratorilor acestui forum deschiderea unui topic unde sa se discute excplusiv cu jucatorii nostri actuali. Sa facem acest lucru cunoscut jucatorilor(aici Diana ne poate ajuta cel putin in privinta lui Evans, si poate Evans spune mai departe. deasemenea si Cristian Craciu).
Eu cred ca foarte multi dintre noi sunt curiosi ce parere au jucatorii despre atmosfera din sala...despre noi, despre campionat, alte echipe etc
Deasemenea nu as vrea ca acesta sectiune(dc se va crea si va functiana) sa devina o modalitate de a reprosa jucatorilor ca nu fac bine ce fac etc...ci sa ramana un mijloc de a afla parerile lor, atitudinea lor etc. Nu multi avem sansa sa stam cu ei de vb
Sunt de parere ca limba ar trebui sa fie engleza....si cred ca ne vom descurca. cei care nu inteleg vor gasi o modalitate de a afla ce se scrie aici. Poate si Domnul Vulc o sa aiba bunavointa de a posta aici.
Sper ca suneti de acord cu aceasta propunere si ca o sa luptam impreuna ca sa-ideterminam pe jucatori sa intre pe forum si sa ne scrie
:-D

P.S. abia astept primele post-uri ale jucatorilor :-)
"Multe suflete, un singur spirit: CSU"
PostPosted: 16.03.2006 18:23
N`ar fi o idee rea in conditile in care Cristi le poate spune celorlalti despre ideea noastra......
Jos Cenzura
PostPosted: 16.03.2006 21:24
Da, subscriu, eu cred ca ar fi o idee buna in conditiile in care jucatorii vor fi de acord.
PostPosted: 20.03.2006 12:25
pana la un topic intreg cred ca ar ajunge un subiect, pe tema asta, deschis de oricare dintre noi al "Jucatori actuali". daca voi vedea ca evolueaza atunci as putea face o sectiune pe tema asta
PostPosted: 28.09.2006 16:25
Buna idee !!!!!!!Desi vad ca s-a cam uitat de ea ca trecu ceva timp de cand o fost postu asta.
Poate trebuie sustinut mai vehement?!
Dar asha cum a zis si daniel-san ar fi bine sa poata scri e doar jucatorii si cei avizati nu avem nevoie de certuri .
Continui Sa Urlu:"Imi e dor!!"

De ce mingea n-are toarta... de ce cosu nu e poarta?
PostPosted: 29.10.2006 00:26
Probabil ati abandonat ideea, ca vad ca nimeni nu a mai zis nimic pe aici de ceva timp, desi ideea este reusita :D
ptr. cei 3 paraziti intestinali: banica, grigoras, olaru :toilet_claw:
http://masa-cavalerilor-rotunzi.blogspot.com/

Return to Sugestii Forum