Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Despre groapa de gunoaie

PostPosted: 01.04.2006 10:35
Ok. S-a facut
Urmeaza un mesaj probabil ''aiurea''
nu inteleg cum a ajuns la groapa de gunoaie un mesaj in care expediatorul nu a facut altceva decat sa ignore insulta altuia . Pentru simplul fapt ca omu' si-a spus parerea in legatura cu M.V. nu cred ca merita un tratament ''preferential''
teo data viitoare cand esti provocat sa nu mai treci peste si sa ai grija sa raspunzi cu aceeasi moneda , nu de alta dar vei avea de a face cu cei la Schuster . Ai depasit limitele bunului simt teo !!! :))
Nu am inteles de ce : ''Ne pare rau dar doar moderatori pot replica in acest forum ''. Ma rog , e regula voastra si o respectam cu sfintenie.
Nu stiu daca dupa prezentul mesaj o sa mai am avantajele pe care le are fiecare membru dar as vrea si eu doua bilete la final 4 ptr ambele zile .
Nea Mircea, suna-l pe Peter !!!
PostPosted: 01.04.2006 11:05
am rupt mesajul de mai sus din alta parte, ca era "off topic" si am creat subiectul asta. aici poate toata lumea sa-si dea cu parerea despre "groapa de gunoaie"

Return to Sugestii Forum