Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

jos cenzura

PostPosted: 01.04.2006 11:42
nu inteleg de ce ati sters un suiect intreg in care unii nu au fost de accord cu ceea ce s-a facut pe forum?
rusine
nu ii nici o problema voi scrie acelasi lucru pana cand va fi lasat mesajul sau pana cand voi primi ban
nu sunt de accord ca daniel san omul cu cele mai destepte postari "fortza csu" sa taie si sa spanzure pe acest forum
ma bucur ca nu mai scrie numele moderatorilor ca era penibi
inca odata RUSINE
PostPosted: 01.04.2006 11:46
SUNT DE ACORD cu tine ...jos cenzura !!...asta este un post degeaba..dar asta este,la asta sa ajuns pe acest forum,nici nu stiu la ce mai scriu...probabil sa enervez pe cei care m-au enervat pe mine..dar slabe sanse,hai csu

POSTEZ DE DRAGU DE A POSTA...NU VA LUATI DUPA SEMNATURA !!
Semnatura

PostPosted: 01.04.2006 13:15
Si mie mi-a fost sters un mesaj in care imi exprimam dezaprobarea cu ce se intampla pe forum.......
RUSINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!RUSINE!!!!!!!! RUSINe!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Luativa forumul si scrieti numai voi pe el ce vreti., ca eu nu mai intru aici.....SUNT REVOLTAT CA MI S-A STERS MESAJUL SI NICI MACAR NU A FOST TRECUT LA GUNOAIE...
Moderatori- fratiilor sa va fie rusine .........
TudorX sunt de acord cu tine! A ajuns o cenzura si acest forum.......
gata ca mi se face scarba...

PostPosted: 01.04.2006 13:21
Apropo Daniel San este de o luna pe acest forum si a postat nici mai mult nici mai putin de 132 de mesaje- un adevarat record ...tine-o tot asa prietene ca esti pe cale sa bati recordul national la nivel de tastatura.
PostPosted: 01.04.2006 22:15
m-am saturat de ce se intampla sunteti multi(nu toti) niste rusini ca si vulc
pai nu va este rusine sa va intalniti pe ascuns ca sa hotarati soarta forumului???gata v-ati inhaitat cativa si voi faceti si dregetzi aici.pt mine nu mai existati.daca erati corecti de ce nu atzi scris pe forum de intalnire???
noi vrem corectitudine si valori morale in galerie si al echipa dar noi suntem mai josnici decat ei
cereti-va afara
demisia
dati-mi ban ca nu ma intereseaza
0 barat asta atzi ajuns
PostPosted: 02.04.2006 09:08
Daniel San :lol: ... nu imi zice nimik numele

Nicu S. ,Gugustiucu, SoGO ... stiti bine ca noi preferam cu GURA nu cu tastatura ... asa ca hai sa bem o bere sa facem un mesaj sa ne vedem de ale noastre ca vin vremuri cacacioase ... sau crede-ti ca eu am doar 116 mesaje ???...pai cred ca depaseam 200 daca nu luam ban si nu mi se stergeau vreo 20 ...asa ca lasati sefii de internet sa-si faca treaba lor cu tastatura, sau ... mai Daniel San (san vine de la BOYS SAN te crezi si tu curva nord 1969 milano sau care e treaba cu san ala ? ...sau vine din filmele alea cu Karate kid si cu miaghi? :) ) tare as vrea sa ne intalnim asa toti sa iti vedem si tie fata ca ...de prin ce ai scris pe aici SINCER esti pe langa fenomen si vad ca ai nemultumit mai MARII tribunei ... NOI 4 astia care suntem tot pe la groapa de gunoi trimisi si luati la bascau si mesaje sterse si faze de astea ... am mai facut ceva pentru echipa asta , dar de tine nu a auzit nimeni daca ai putere vino si incearca-ne (nu e amenintare e doar o intalnire in care am putea discuta ca oamenii sa nu intelegi gresit!!! ...nu ne sterge mesajele ca ai devenit sef peste noapte ... si nu interpreta mesaje ca ai avut si tu o caruta de mesaje de alea FORTZA .... sunt de acord si de alea de maxim 20 litere (sa nu intelegi gresit nu iti contestam viteza de scris doar ca scrii mult si prost ,dar numai de bine ...de aia ai ajuns sef fratioare... noi scriem mult ,prost dar si adevarul .
SA auzim numai de bine Daniele tata !
de cand cumpararea unei paste de dinti a devenit atat de complicata?

Return to Sugestii Forum