Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

MULTUMIM DIN INIMA PARTIDULUI!!!!

PostPosted: 03.04.2006 06:51
am lipsit cateva zile si am descoperit ca mesajul meu in care subscriam ideii de AJUNGE! a ajuns la o asa zisa "groapa de gunoi".
dragi administratori,
este adevarat ca aveti "painea si cutitul" in mana, dar asta nu va da dreptul sa cenzurati(asta este cuvantul corect!!!!) un mesaj al carui continut se referea la subiectul propus, nu incita la ura si violenta si nu folosea cuvinte jignitoare sau triviale.
as dori, cu putina decenta, sa-mi explicati si mie motivul care v-a determinat sa-mi aruncati mesajul la gunoi. cand spun decenta ma refer la o explicatie logica si argumentata, nu la explicatii de 2 lei(vechi) pe care le insirati, din cand in cand pe forum.
foarte probabil ca si acest mesaj zboara spre goapa de gunoi, dar profit totusi sa va reamintesc ca in Romania libertatea de gandire si de exprimare este garantata de constitutie si nu de niste administratori de forum!!!
PostPosted: 03.04.2006 07:54
Draga teo fara shto dar acum chiar te-ai atacat ...pai parca nu mai raspundeai pai parca erai tare smecher cu vb de 3 lei pe aici ...te -ai atacat ? nu-i nimik te ia dinamo ca au nevoie de atacanti :lol:
pai mai baiatul meu daca tu scrii ajunge si unii sunt de acord inseamna ca gata se termina tot si incepem si radem si il aplaudam pe Vulc :) ...te inseli ...

cat despre ce ai facut tu pe site ti-am mai spus sa dai sign out demult ... dar nu mai ascultat , vezi acum regreti !... acum te inteleg ca esti suparat si noua ni s-au sters mesaje intregi., scrise in ore (ca noi nu ne avem cu tastele) si ce era sa facem ...? am inghtit in noi si gata ...sec ..de murfatlar
Daca aveai si tu 130 de mesaje in 20 de zile erai si tu moderator :) dar lasa mai teo ca invatam noi si cu tastele si le aratam noi lor ....
Acum teo suntem in aceeasi barca fiecare cu vasla lui (tastele lui)
si luptam pentru cauza noastra : JOS CENZURA (ca-mi bag pl)

Vad ca Daniel SAn nu vrea sa ne raspunda ... nici la sugestii forum ...sau l-ati pus sef ca arata bine ? :lol: sau intra odata pe luna si cu viteza lui magica scrie 130 mesaje in 3 zile si gata :)
de cand cumpararea unei paste de dinti a devenit atat de complicata?
PostPosted: 03.04.2006 08:35
Teo draga nu te mai tot victimiza pe forum ca risti sa devi martir.Imi permit sa citez dintr-un post anterior de al tau.
"atata timp cat nu suntem finantatorii acestei echipe, avem un singur drept:
de a iubi aceasta echipa neconditionat. daca vom devenii finantatorii ei dreptul se va transforma in obligatie".
Ca sa fiu pe aceeasi lungime de unda cu tine am sa imi reglez sistemul meu de gandire sa fie in concordanta cu al tau:
Atata timp cat acest forum nu este unul oficial si atata timp cat nu te ocupi tu cu administrarea lui si alte acareturi ai un singur drept:
" de a iubi acest forum neconditionat"
ACEST RASPUNS ESTE VALABIL DOAR PENTRU TEO.RESTUL VA ROG SA NU VA ATACATI.
PostPosted: 03.04.2006 08:54
pt. cei care au considerat ca m-am atacat: felicitari! da m-am atacat, dar nu din cauza voastra! ar fi culmea sa ma atac din partea unor putzo-palmishti!
pt.corne: nu vreau sa intru in polemica cu tine, mai ales ca am subscris ideii de AJUNGE! apropos: daca nu-ti convine ceea ce scriu sau faptul ca sunt pe forum , poti sa iesi de pe el. hai, pa!
PostPosted: 03.04.2006 12:05
am o veste proasta pt mircea(idolul ,modelul, tatucul jucatorilor)sala incepe sa se goleasca si multi necunoscatori o sa paraseasca sala si acun raportul (nr contestatarilor)/(nr spectatorilor) va creste
am ajuns ca nici in galerie sa nu ma mai simt bine
Auziti fratilor motiv de a protesta:DACA NU II LASA PE CEI DE AFARA(CEI DIN GALERIE) SA INTRE PE GRATIS SA IESIM TOTI (ADIK TOATA GALERIE)SA IESIM AFARA
pt IFG am ceva:Florine atata timp cat sunt pe bani mei(sau a parintilor)cant ce vreau eu
PostPosted: 03.04.2006 13:14
imi cer scuze fata de IFG poate ca am fost cam rau dar in rest imi mentin afirmatiile
PostPosted: 03.04.2006 13:38
" iesim toata galeria afara " adik eu cu fratele :) ma faci sa rad gugu ..ce sa-i faci mai gugu la cluj se intra pe mocca ... lasa ca e mai fain acolo sus ...
de cand cumpararea unei paste de dinti a devenit atat de complicata?
PostPosted: 03.04.2006 18:34
nu alexi_s asta cu iesitul nu a spus-o IFG ci altcineva nu stiu cum il cheama.Asta este unii sunt in galerie ca sa intre pe naspa nu ca sa incurajeze echipa si se gandesc la binele lor nu la al echipe
deci ma repet nu IFG o zis asta cu protestul (nici nu era in sala atunci)

Return to Sugestii Forum