Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Ronald Blackshear

MOD
PostPosted: 15.04.2007 00:40
Oana wrote:hmm...urat comment i`ai lasat marius....adica...urat din partea ta,stiai ca e plecat din sibiu..si i`ai spus sa plece...in fine...imi place ce mesaj ti`a trimis...:)):P

I-a scris sa mearga acasa pentru ca poate era plecat prin alt oras american in vizita la rude...cred ca nu avea nicio legatura cu plecatul din Sibiu :)

Oricum, acum e oficial...nu se mai intoarce. Nu pot sa zic ca imi pare foarte rau, desi au fost meciuri cand chiar mi-a placut cum a jucat...Dar asta e, viata merge inainte si pentru el, si pentru CSU.
PostPosted: 08.10.2007 20:21
mariusanca wrote:Nu stiu pe cati dintre voi mai ii intereseaza subiectul asta dar ....
I-am trimis un mesaj lui RB pe hi5. Il aveti aici:
http://www.hi5.com/friend/profile/displ ... rtistType=
Mi-a raspuns in felul urmator:
From: Ronald
To: marius
Date: 4-13-2007 1:58 AM
Subject: R.Blackshear

hey man im already home and im not coming back.it was a pleasure 4 me to play for the fans the team has,i never met such great fans.

--------------------------------------------------------------------------------

SIBIU CAPITALA CULTURALA EUROPEANA
SIBIU CAPITALA BASCHETULUI ROMANESC

Prin raspunsul lui s-a dovedit ca tot e mai de la oras decat tine....... ca sa nu formulez altfel !
Previous

Return to Fosti jucatori