ro

en

de



WRAcademy

Etapa a XIX-a masculin, etapa a XVII-a feminin - rezultate

Masculin, etapa XIX

CSU Atlassib Sibiu  71- 87  DINAMO - GEALAN Bucuresti      
WEST PETROM Arad  47- 104  ELBA Timisoara      
CSU CUADRIPOL Brasov  69- 90  RAPID Bucuresti      
GAZ METAN Medias  71- 75  CS Otopeni      
BCMUS Argeş Piteşti  103- 81  BC Râmnicu Vâlcea      
CSM Leonardo Oradea 70- 68  BC Targu Mures      
U Mobitelco Cluj Napoca 62- 90  CSU Ploiesti

Feminin, etapa XVII   

MAGIC Sibiu  103- 65  SOMEŞ TIGER Dej      
CST Alexandria  48- 80  Municipal Târgovişte      
Sportul Studenţesc OMNILOGIC Bucureşti  69- 75   National Iasi     
CSM U Oradea  52- 69  ICIM Arad      
RAPID CFR Marfă Bucureşti  74- 57  CET Govora      
"U" MC Cluj-Napoca  61- 76  OLIMPIA WB Bucureşti 

Programul etapelor urmatoare:

Masculin, etapa XX

ELBA Timisoara  -  CSU Atlassib Sibiu     
RAPID Bucuresti  -  DINAMO - GEALAN Bucuresti     
CS Otopeni  -  WEST PETROM Arad     
BC Râmnicu Vâlcea  -  CSU CUADRIPOL Brasov     
BC Targu Mures  -  GAZ METAN Medias     
U Mobitelco Cluj Napoca  -  BCMUS Argeş Piteşti     
CSU Ploiesti  -  CSM Leonardo Oradea 

Feminin, etapa XVIII

ICIM Arad  -  Sportul Studenţesc OMNILOGIC Bucureşti     
National Iasi  -  CST Alexandria     
Municipal Târgovişte  -  MAGIC Sibiu     
SOMEŞ TIGER Dej  -  "U" MC Cluj-Napoca     
OLIMPIA WB Bucureşti  -  RAPID CFR Marfă Bucureşti     
CET Govora  -  CSM U Oradea  

NOTA: Este interzisa folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana, autor, articol, afisarea de anunturi publicitare, jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervam dreptul de a cenzura, sterge integral sau interzicerea dreptului de a posta, prin banarea / blocarea IP-ului dvs daca nu folositi un limbaj adecvat. CSUFANS.RO nu raspunde pentru continutul postat de utilizatori in rubrica de comentarii, aceasta responsabilitate revine integral autorului comentariului.

Afisari: 1550

Adauga un comentariu

Numele *:


Email *:


Website :

Comentariul tau :
Cod de verificare:
->



Clasament Liga Nationala de Baschet Masculin

Loc Club P
1 U BT Cluj 0
2 CSU Sibiu 0
3 Steaua Bucuresti 0
4 CSM CSU Oradea 0
5 BC SCM Timisoara 0
6 BCM U Pitesti 0
7 BC Mures 0
8 Phoenix Galati 0
9 SCM U Craiova 0
10 Dinamo Bucuresti 0
11 Timba Timisoara 0
12 Politehnica Iasi 0


CSU Fans Magazin

CSU Fans Magazin