ro

en

de



WRAcademy

Rezultate, clasamente ziua 1 si program ziua 2 Zilele baschetului

Rezultate si clasamente ziua 1

Masculin

U12

All Star – Speed-ii 12-4

White Snakes 1 – Wild Cats 7-0

All Star – CSS Sibiu 10-8

Speed-ii – White Snakes 1 3-7

Wild Cats – CSS Sibiu 3-8

Speed-ii – Wild Cats 7-4

White Snakes 1 – CSS Sibiu 2-8

CSS Sibiu – Speed-ii 7-1

All Star - White Snakes 1 7-6

All Star – Wild Cats 11-0 (neprezentare)

Clasament:

1. All Star 4 victorii 0 infrangeri

2. CSS Sibiu 3v 1i

3. White Snakes 1 2v 2i

4. Speed-ii 1v 3i

5. Wild Cats 0v 4i

U14 – Grupa 1

No Name – Sugar 9-10

No Name – White Snakes 2 2-9

White Snakes 2 – Sugar 9-5

Clasament:

1. White Snakes 2 2 victorii 0 infrangeri

2. Sugar 1v 1i

3. No Name 0v 2i

U14 – Grupa 2

Noi baetii – LAPD 12-8

LAPD – PUMA 11-0 (neprezentare)

Noi baetii – PUMA 11-0 (neprezentare)

Clasament:

1. Noi baetii 2 victorii 0 infrangeri

2. LAPD 1v 1i 3. PUMA 0v 2i

 

Feminin

U14

Crazy Frogs – Dexterinele 5-6

Do It – Crazies 2-8

Forever Alone - Do It 10-5

Crazies - Crazy Frogs 7-3

Dexterinele – Crazies 5-3

Crazy Frogs - Forever Alone 6-4

Do It - Crazy Frogs 5-7

Forever Alone – Dexterinele 6-4

Crazies - Forever Alone 4-2

Dexterinele - Do It 8-6

Clasament:

1. Dexterinele 3 victorii 1 infrangere

2. Crazies 3v 1i

3. Crazy Frogs 2v 2i

4. Forever Alone 2v 2i

5. Do It 0v 4i

U16

Wild Cats – Jordinele 3-12

Wild Cats – Smecherele 6-7

Smecherele – Jordinele 4-1

Wild Cats – Jordinele 7-6

Wild Cats – Smecherele 2-4

Smecherele – Jordinele 4-5

Clasament:

1. Smecherele 3 victorii 1 infrangere

2. Jordinele 2v 2i

3. Wild Cats 1v 3i

 

Program ziua 2 – Parcul Tineretului sau Sala de la Teatru (in cazul in care afara ploua)

Teren 1

10.00 – 10.15 Sem. 1 U12 Masculin – All Star – Speed-ii

10.20 – 10.35 Sem. 2 U12 Masculin – CSS Sibiu – White Snakes 1

10.40 – 10.55 Sem. 1 U14 Feminin – Dexterinele – Forever Alone

11.00 – 11.15 Sem. 2 U14 Feminin – Crazies – Crazy Frogs

12.00 – 12.15 Echipa 1 Mixt U14 - Echipa 2 Mixt U14

12.20 – 12.35 Echipa 3 Mixt U14 - Echipa 4 Mixt U14

12.40 – 12.55 Finala Mixt U14

Teren 2

10.00 – 10.15 Sem. 1 U14 Masculin – White Snakes 2 – LAPD

10.20 – 10.35 Sem. 2 U14 Masculin – Sugar – Noi baetii

10.40 – 10.55 Finala U16 Feminin – Smecherele – Jordinele

11.00 – 11.15 Finala U12 Masculin

11.20 – 11.35 Finala U14 Masculin

11.40 – 11.55 Finala U14 Feminin

12.00 – 12.15 Echipa 1 Mixt U12 - Echipa 2 Mixt U12

12.20 – 12.35 Echipa 3 Mixt U12 - Echipa 4 Mixt U12

12.40 – 12.55 Finala Mixt U12

 

csufans/24.08.2013

NOTA: Este interzisa folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana, autor, articol, afisarea de anunturi publicitare, jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervam dreptul de a cenzura, sterge integral sau interzicerea dreptului de a posta, prin banarea / blocarea IP-ului dvs daca nu folositi un limbaj adecvat. CSUFANS.RO nu raspunde pentru continutul postat de utilizatori in rubrica de comentarii, aceasta responsabilitate revine integral autorului comentariului.

Afisari: 838

Adauga un comentariu

Numele *:


Email *:


Website :

Comentariul tau :
Cod de verificare:
->



Clasament Liga Nationala de Baschet Masculin

Loc Club P
1 U BT Cluj 11
2 BCM U Pitesti 11
3 CSU Sibiu 10
4 CSM Steaua Bucuresti 10
5 Phoenix Galati 10
6 CSM CSU Oradea 10
7 BC SCM Timisoara 10
8 SCM U Craiova 9
9 BC Mures 8
10 Timba Timisoara 7
11 Politehnica Iasi 6
12 Dinamo Bucuresti 6


CSU Fans Magazin

CSU Fans Magazin