ro

en

de



WRAcademy

Program meciuri Zilele Baschetului parcarea Promenada Mall

Teren 1

U18 Masculin

10.00 – 10.10 Leflocs - WeTheBallers

10.30 – 10.40 Iabadabadu - The big four

11.00 – 11.10 3+1 gratis - How high

11.30 – 11.40 WeTheBallers - How high

12.00 – 12.10 The big four - 3+1 gratis

12.30 – 12.40 Leflocs - Iabadabadu

13.15 – 13.25 Iabadabadu - WeTheBallers

14.00 – 14.10 3+1 gratis - Leflocs

14.45 – 14.55 How high - The big four

15.30 – 15.40 WeTheBallers - The big four

16.15 – 16.25 Leflocs - How high

16.45 – 16.55 Iabadabadu - 3+1 gratis

17.00 – 17.10 3+1 gratis - WeTheBallers

17.15 – 17.25 How high - Iabadabadu

17.30 – 17.40 The big four – Leflocs Masculin

Categoria Open Masculin (include 30+)

Grupa 1

10.15 – 10.25 Nave spatiale - Thunder

10.45 – 10.55 Specii - Shooting Star Medias

11.15 – 11.25 Thunder - Specii

11.45 – 11.55 Boom shaka laka - Nave spatiale

12.15 – 12.25 Specii - Boom shaka laka

12.45 – 12.55 Shooting - Star Medias Thunder

13.30 – 13.40 Boom shaka laka - Shooting Star Medias

14.15 – 14.25 Nave spatiale - Specii

15.00 – 15.10 Shooting Star Medias - Nave spatiale

15.45 – 15.50 Thunder - Boom shaka laka

Grupa 2 (Incepand cu ora 17.00 meciurile din aceasta grupa se vor muta pe terenul 2)

13.00 – 13.10 Oldies - Carol

13.45 – 13.55 Indiferent - Outsiderii

14.30 – 14.40 Carol - Indiferent

15.15 – 15.25 Dublu-dribling - Oldies

16.00 – 16.10 Indiferent - Dublu-dribling

16.30 – 16.40 Outsiderii - Carol

17.00 – 17.10 Dublu-dribling - Outsiderii (pe terenul 2)

17.15 – 17.25 Oldies - Indiferent (pe terenul 2)

17.30 – 17.40 Outsiderii - Oldies (pe terenul 2)

17.45 – 17.55 Carol - Dublu-dribling (pe terenul 2)

Terenul 2

U14 Feminin

10.00 – 10.10 Crazy Frogs - Dexterinele

10.45 – 10.55 Do It – Crazies

11.30 – 11.40 Forever Alone – Pumitele

12.15 – 12.25 Forever Alone - Do It

12.45 – 12.55 Crazies - Crazy Frogs

13.15 – 13.25 Dexterinele – Pumitele

13.45 – 13.55 Dexterinele – Crazies

14.15 – 14.25 Crazy Frogs - Forever Alone

14.45 – 14.55 Do It – Pumitele

15.15 – 15.25 Do It - Crazy Frogs

15.45 – 15.55 Forever Alone – Dexterinele

16.00 – 16.10 Crazies – Pumitele

16.15 – 16.25 Crazies - Forever Alone

16.30 – 16.40 Dexterinele - Do It

16.45 – 16.55 Crazy Frogs – Pumitele

U16 Feminin

10.15 – 10.25 Wild Cats – Jordinele

11.00 – 11.10 Wild Cats – Smecherele

11.45 – 11.55 Smecherele – Jordinele

U18 Feminin + Open Feminin*

10.30 – 10.40 Four non blondes - Rockets

11.15 – 11.25 Minoretele - Sonics

12.00 – 12.10 Rockets - Minoretele

12.30 – 12.40 Vaduvele Negre - Four non blondes

13.00 – 13.10 Minoretele - Vaduvele Negre

13.30 – 13.40 Sonics - Rockets

14.00 – 14.10 Vaduvele Negre - Sonics

14.30 – 14.40 Four non blondes - Minoretele

15.00 – 15.10 Sonics - Four non blondes

15.30 – 15.40 Rockets – Vaduvele Negre

*La aceasta categorie, dupa stabilirea ierarhiei finale in urma semifinalelor si finalelor, prima echipa clasata de la U18 va primi premiul 1 alocat categoriei acesteia, acelasi lucru fiind valabil pentru prima echipa clasata la categoria Open.

 

csufans/30.08.2013

NOTA: Este interzisa folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana, autor, articol, afisarea de anunturi publicitare, jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervam dreptul de a cenzura, sterge integral sau interzicerea dreptului de a posta, prin banarea / blocarea IP-ului dvs daca nu folositi un limbaj adecvat. CSUFANS.RO nu raspunde pentru continutul postat de utilizatori in rubrica de comentarii, aceasta responsabilitate revine integral autorului comentariului.

Afisari: 1075

Adauga un comentariu

Numele *:


Email *:


Website :

Comentariul tau :
Cod de verificare:
->




Tr ( 30.08.2013 08:20 )
In 31 sau 1 o sa fie meciurile ??

( 30.08.2013 08:45 )
Turneul incepe sambata, 31 august

Clasament Liga Nationala de Baschet Masculin

Loc Club P
1 U BT Cluj 11
2 BCM U Pitesti 11
3 CSU Sibiu 10
4 CSM Steaua Bucuresti 10
5 Phoenix Galati 10
6 CSM CSU Oradea 10
7 BC SCM Timisoara 10
8 SCM U Craiova 9
9 BC Mures 8
10 Timba Timisoara 7
11 Politehnica Iasi 6
12 Dinamo Bucuresti 6


CSU Fans Magazin

CSU Fans Magazin