ro

en

de



WRAcademy

Program meciuri Zilele Baschetului ziua 2 - parcarea KFC

Terenul 1

10.00 – 10.15 U 18 Masculin Sem 1 – How high – The big four

10.20 – 10.35 U 18 Masculin Sem 2 – 3+1 gratis - WeTheBallers

10.40 – 10.55 Open Masculin Sem 1 – Nave Spatiale - Outsiderii

11.00 – 11.15 Open Masculin Sem 2 – Boom Shaka Laka - Oldies

11.20 – 11.35 U 18 Masculin Finala mica

11.40 – 11.55 Open Masculin Finala mica

12.00 – 12.15 U 18+Open Feminin* Finala mare

12.20 – 12.40 Finala aruncare de 3 puncte

12.45 – 13.00 U 18 Masculin Finala mare

13.05 – 13.20 Open Masculin Finala mare

Terenul 2

10.00 – 10.15 U 14 Feminin Sem 1 – Dexterinele – Do It

10.20 – 10.35 U 14 Feminin Sem 2 – Crazy Frogs – Forever Alone

10.40 – 10.55 U 18+Open Feminin* Sem 1 – Vaduvele Negre - Minoretele

11.00 – 11.15 U 18+Open Feminin* Sem 2 – Four non-blondes - Rockets

11.20 – 11.35 U 14 Feminin Finala mica

11.40 – 11.55 U 18+Open Feminin* Finala mica

12.00 – 12.15 U 14 Feminin Finala mare

12.20 – 12.35 U 16 Feminin Finala mare – Wild Cats – Smecherele

*La aceasta categorie, dupa stabilirea ierarhiei finale in urma semifinalelor si finalelor, prima echipa clasata de la U18 va primi premiul 1 alocat categoriei acesteia, acelasi lucru fiind valabil pentru prima echipa clasata la categoria Open.

csufans/31.08.2013

NOTA: Este interzisa folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana, autor, articol, afisarea de anunturi publicitare, jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervam dreptul de a cenzura, sterge integral sau interzicerea dreptului de a posta, prin banarea / blocarea IP-ului dvs daca nu folositi un limbaj adecvat. CSUFANS.RO nu raspunde pentru continutul postat de utilizatori in rubrica de comentarii, aceasta responsabilitate revine integral autorului comentariului.

Afisari: 922

Adauga un comentariu

Numele *:


Email *:


Website :

Comentariul tau :
Cod de verificare:
->



Clasament Liga Nationala de Baschet Masculin

Loc Club P
1 U BT Cluj 11
2 BCM U Pitesti 11
3 CSU Sibiu 10
4 CSM Steaua Bucuresti 10
5 Phoenix Galati 10
6 CSM CSU Oradea 10
7 BC SCM Timisoara 10
8 SCM U Craiova 9
9 BC Mures 8
10 Timba Timisoara 7
11 Politehnica Iasi 6
12 Dinamo Bucuresti 6


CSU Fans Magazin

CSU Fans Magazin