ro

en

de



WRAcademy

Actualizare: Program Zilele Baschetului

Actualizare: Program Zilele Baschetului

    Sambata si duminica, 23 august, respectiv 24 august, se va desfacura campionatul de streetball din cadrul evenimentului Zilele Baschetului. Programul poate fi consultat in poza de mai sus.

GRUPE

U10  M.+F. Teren 2 Shopping City

  1. 4 foxes
  2. Amigos
  3. Red Alert
  4. Razboinicii
  5. Chifetelele Marinate
  6. Pufoasele

U12 M. si U14 F. Teren 1 Shopping City

  1. Ninja Cats
  2. Crazy Mofos
  3. Defence
  4. 4 stars
  5. Hungry Tigers
  6. Stelistii Magici

 U 14 M. Teren 1 Shopping City

  1. The Jumpers
  2. Air Burn
  3. Hi-5
  4. Stars
  5. Juniorii

 U 18 F. si Open F. Teren 2 Shopping City

  1. All Fired Up
  2. Dark
  3. Tom & Jerry
  4. H2O
  5. Powerpuffs
  6. Smecherele

 U 18 M. Teren 2 SALA TEATRU

Grupa A

  1. Goga
  2. Black Lions
  3. RCH
  4. Ball UP

Grupa B

  1. Spikey
  2. Black Widow
  3. Ballup Trio
  4. Angry Birds

 Open M. Teren 1 SALA TEATRU

Grupa A

  1. Nave Spatiale
  2. Pistons
  3. Samcro
  4. Thunder

Grupa B

  1. A-se-soft
  2. Bomb Squad
  3. Tazdingo
  4. 3 Points Shooters

 +35 m SALA TEATRU

  1.  Outsiders
  2. Bosorogan Zi Bitte
  3. Carol
  4. Predator

 PROGRAM SAMBATA

Shopping City

Teren 1.

 

  • 09:00   Ninja Cats- Hungry Tigers
  • 09:20   4 Stars- Stelistii Magici
  • 09:40   Crazy Mofos- Defence
  • 10:00   Air Burn- Juniorii
  • 10:20   Stars- Hi-5
  • 10:40   Stelistii Magici- Ninja Cats
  • 11:00   Hungry Tigers- Crazy Mofos
  • 11:20   Defence- 4 Stars
  • 11:40   The Jumpers- Stars
  • 12:00   Hi-5- Air Burn
  • 12:20 – 13:30 PAUZA
  • 13:30   4 Stars- Ninja Cats
  • 13:50   Defence- Hungry Tigers
  • 14:10   Stelistii Magici- Crazy Mofos
  • 14:30   Juniorii- Hi-5
  • 14:50   Air burn- Jumpers
  • 15:10   Ninja Cats- Defence
  • 15:30   Crazy Mofos- 4 Stars
  • 15:50   Hungry Tigers- Stelistii Magici
  • 16:10   Stars- Air Burn
  • 16:30   The Jumpers- Juniorii
  • 16:50   Crazy Mofos- Ninja Cats
  • 17:00-18:00 Sesiune Autografe CSU ATLASSIB SIBIU (meciurile se joaca in continuare)
  • 17:10   Stelistii Magici- Defence
  • 17:30   Hungry Tigers- 4 Stars
  • 17:50   Hi-5- The Jumpers
  • 18:10   Juniorii- Stars

 

Shopping City

Teren 2.

  • 09:00   Pufoasele- 4 Foxes
  • 09:20   Chifetelele Marinate- Amigos
  • 09:40   Red Alert- Razboinicii
  • 10:00   Smecherele- All Fired Up
  • 10:20   Powerpuffs- Dark
  • 10:40   Tom & Jerry- H2O
  • 11:00   4 Foxes- Chiftelele Marinate
  • 11:20   Razboinicii- Pufoasele
  • 11:40   Amigos- Red Alert
  • 12:00-13:30 PAUZA
  • 13:30   All Fired Up- Powerpuffs
  • 13:50   H2O- Smecherele
  • 14:10   Dark- Tom & Jerry
  • 14:30   Razboinicii- 4 Foxes
  • 14:50   Red Alert- Chiftelele Marinate
  • 15:10   Pufoasele- Red Alert
  • 15:30   H2O- All Fired Up
  • 15:50   Tom & Jerry- Powerpuffs
  • 16:10   Smecherele- Dark
  • 16:30   4 Foxes- Red Alert
  • 16:50   Amigos- Razboinicii
  • 17:00-18:00 Sesiune Autografe CSU ATLASSIB SIBIU (meciurile se joaca in continuare)
  • 17:10   Chiftelele Marinate- Pufoasele
  • 17:30   All Fired Up- Tom & Jerry
  • 17:50   Dark- H2O
  • 18:10   Powerpuffs- H2O
  • 18:30   Amigos- 4 Foxes
  • 18:50   Pufoasele- Red Alert
  • 19:10   Chiftelele Marinate- Razboinicii
  • 19:30   All Fired Up- Dark
  • 19:50   Smecherele- Tom & Jerry
  • 20:10   Powerpuffs- H2O

Pentru acest teren, unele meciuri pot fi mutate pe TERENUL 1 in functie de ora de terminare de acolo, in concluzie va rugam sa va prezentati la terenuri cu jumatate de ora inainte de ora programata a meciului. Va multumim!

 Teren 1 SALA CSS (Teatru)

  • 10:00         Nave Spatiale- Thunder
  • 10:20         Asesoft- 3 Point Shooters
  • 10:40         Pistons- Samcro
  • 11:00         Bomb Squad- Tazdingo
  • 11:20         Samcro- Nave Spatiale
  • 11:40         Tazdingo- Asesoft
  • 12:00         Thunder- Pistons
  • 12:20         3 Point Shooters- Bomb Squad
  • 12:40         Nave Spatiale- Pistons
  • 13:00         Asesoft- Bomb Squad
  • 13:20         Samcro- Thunder
  • 13:40         Tazdingo- 3 Points Shooters

Teren 2 SALA CSS (Teatru)

  •  10:00   Goga- Ball Up
  • 10:20   Spikey- Angry Birds
  • 10:40   Black Lions- RCH
  • 11:00   Black Widow- Ballup Trio
  • 11:20   RCH- Goga
  • 11:40   Ballup Trio- Spikey
  • 12:00   Ball Up- Black Lions
  • 12:20   Angry Birds- Black Widow
  • 12:40   Goga- Black Lions
  • 13:00   Spikey- Black Widow
  • 13:20   RCH- Ball Up
  • 13:40   Ballup Trio- Angry Birds
  • 14:00   Outsiders- Predator
  • 14:20   Bosorogan Zi Bitte- Carol
  • 14:40   Carol- Outsiders
  • 15:00   Predator- Bosorogan Zi Bitte
  • 15:20   Outsiders- Bosorogan Zi Bitte
  • 15:40   Carol- Predator

 

PROGRAM DUMINICA

   Semifinalele si finalele pentru toate categoriile se disputa duminica, 24 august, incepand cu ora 10:00 in parcarea Shopping City.

csufans/22.08.2014

NOTA: Este interzisa folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana, autor, articol, afisarea de anunturi publicitare, jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervam dreptul de a cenzura, sterge integral sau interzicerea dreptului de a posta, prin banarea / blocarea IP-ului dvs daca nu folositi un limbaj adecvat. CSUFANS.RO nu raspunde pentru continutul postat de utilizatori in rubrica de comentarii, aceasta responsabilitate revine integral autorului comentariului.

Afisari: 1867

Adauga un comentariu

Numele *:


Email *:


Website :

Comentariul tau :
Cod de verificare:
->




Nu Conteaza ( 23.08.2014 03:05 )
Poate sa ma lamureasca cineva cine a trimis la streetballu asta un arbitru care vorbeste la telefon in timpul meciului si nu acorda nici macar fault sa numai zic fault tehnic la un pumn in ochi?Numele lui e Razvan(numele de familie nu il cunosc iar porecla lui Ratoi sau ceva similar)

nbvb ( 23.08.2014 03:56 )
Semifinalele si finalele sunt de la 10 la shopping sibiu da??

www.csufans.ro ( 23.08.2014 05:52 )
@nbvb Da, semifinalele si finalele se vor disputa duminica, 24 august, in parcarea Shopping City incepand cu ora 10:00.

@nu conteaza: Nu raspundem pentru deciziile arbitrilor.

www.csufans.ro ( 23.08.2014 06:04 )
Dar este regretabil daca s-a intamplat asa. Ne cerem scuze.

xada ( 24.08.2014 09:23 )
La seminifinala s2 U18M nu trebuia sa joace Rch cu Spikey?

Clasament Liga Nationala de Baschet Masculin

Loc Club P
1 U BT Cluj 11
2 BCM U Pitesti 11
3 CSU Sibiu 10
4 CSM Steaua Bucuresti 10
5 Phoenix Galati 10
6 CSM CSU Oradea 10
7 BC SCM Timisoara 10
8 SCM U Craiova 9
9 BC Mures 8
10 Timba Timisoara 7
11 Politehnica Iasi 6
12 Dinamo Bucuresti 6


CSU Fans Magazin

CSU Fans Magazin