ro

en

de



WRAcademy

Clasamente Zilele baschetului - ziua 1

Clasamente Zilele baschetului - ziua 1
  Toate semifinalele si finalele streetball-ului se vor desfasura duminica, incepand cu ora 10:00 in parcarea Shopping City.

Categoria U10 M+F

  1.  Amigos
  2.  4 Foxes
  3.  Red Alert
  4. Razboinicii

Categoria U12 M + U14 F

  1. Crazy Mofos
  2. Defence
  3. Ninja CatS
  4. Hungry Tigers

Categoria U14 M

  1. The Jumpers
  2. Air Burn
  3. Hi-5
  4. Juniorii

Categoria U18 F.

  1. Powerpuff
  2. Tom & Jerry
  3. Smecherele
  4. H2O

Categoria Open F.

  1. All Fired UP
  2. D.A.R.K.

Categorie U18 M.

Grupa A:

  1. Goga
  2. RCH
  3. Black Lions
  4. Ball Up

Grupa B:

  1. Spikey
  2. Ball Up Trio
  3. Black Widow
  4. Angry Birds

Open M.

Grupa A:

  1. Nave Spatiale
  2. SAMCRO
  3. Pistons
  4. Thunder

Grupa B:

  1. A-se-soft
  2. Bomb Squad
  3. 3 Point Shooters
  4. Tazdingo

+35 M.

  1. Bosorogan Zi Bite
  2. Outsiders
  3. Predator
  4. Carol 

PROGRAM SEMIFINALE SI FINALE (duminica, 24 august)

Teren Decathlon:

  • 10:00 S1: Amigos – Razboinicii (u10)
  • 10:20 S2: 4 Foxes – Red Alert (u10)
  • 10:40 Finala Mica u10: Invins S1 – Invins S2
  • 11:00 Finala mare u10: Castigatoare S1 – Castigatoare S2

Teren 1 Shopping City:

  • 10:00 S1: The Jumpers – Juniorii ( U14 M.)
  • 10:20 S1: Crazy Mofos – Hungry Tigers (u12 M + u14 F)
  • 10:40 Finala Mica U14 M. Invins S1- Invins S2
  • 11:00 Finala Mare U12 M. +  U14 F. Castigator S1 – Castigator S2
  • 11:20-12:20 Concursuri aruncari de la distanta + Aruncari de 3 puncte pe platform unui TIR
  • 12:20 S1: Goga – Ball Up Trio (U18 M.)
  • 12:40 S1: Powerpuffs – H2O (U18 F.)
  • 13:00 S1: Nave Spatiale – Bomb Squad ( Open M.)
  • 13:20 S1: Bosorogan Zi Bite – Carol ( +35)
  • 13:40 Finala Mica U18 M. Invins S1 – Invins S2
  • 14:00 Finala Mica Open M. Invins S1 – Invins S2
  • 14:20 Finala Mica +35 Invins S1 + Invins S2
  • 14:40 Finala Mare +35 Castigator S1 – Castigator S2
  • 15:00 FINALA MARE U 18M. CASTIGATOR S1 – CASTIGATOR S2
  • 15:20 FINALA MARE OPEN M. CASTIGATOR S1 – CASTIGATOR S2

Teren 2 Shooping City:

  • 10:00 S2: Air Burn – Hi-5 ( U14 M.)
  • 10:20 S2: Defence – Ninja Cats (u12 M + u14 F)
  • 10:40 Finala Mica U12 M. +  U14 F. Invins S1- Invins S2
  • 11:00 Finala Mare U14 M. Castigator S1 – Castigator S2
  • 11:20-12:20 Concursuri aruncari de la distanta + Aruncari de 3 puncte pe platform unui TIR
  • 12:20 S2: RCH- Spikey (U18 M.)
  • 12:40 S2: Tom & Jerry – Smecherele ( U18 F.)
  • 13:00 S2: Samcro – A-Se-Soft (Open M.)
  • 13:20 S2: Outsiders – Predator ( +35)
  • 13:40 Finala Mica U18 F. Invins S1 – Invins S2
  • 14:00 Finala Mare Open F. All Fired Up – D.A.R.K.
  • 14:20 Finala Mare U18 F. Castigator S1 – Castigator S2

 

 

In cazul in care va ploua, meciurile se muta in sala de baschet de la teatru, programul ramanand acelasi. 

 

csufans/23.08.2014

NOTA: Este interzisa folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana, autor, articol, afisarea de anunturi publicitare, jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervam dreptul de a cenzura, sterge integral sau interzicerea dreptului de a posta, prin banarea / blocarea IP-ului dvs daca nu folositi un limbaj adecvat. CSUFANS.RO nu raspunde pentru continutul postat de utilizatori in rubrica de comentarii, aceasta responsabilitate revine integral autorului comentariului.

Afisari: 1171

Adauga un comentariu

Numele *:


Email *:


Website :

Comentariul tau :
Cod de verificare:
->




Anonim ( 23.08.2014 11:05 )
Buna-seara!Ma acuzați dar la clasamentul de la categoria U12 M + U14 F pe locul 4 trebuie sa se afle echipa Hungry Tigers pentru ca ele au cāștigat contra 4Stars in prelungiri si au o victorie in plus fata de ele !!

www.csufans.ro ( 23.08.2014 11:58 )
Multumim pentru observatie. Am refacut clasamentul.

( 24.08.2014 08:50 )
Meciurile se vor desfasura la sala CSS ?

xada ( 24.08.2014 09:24 )
La seminifinala s2 U18M nu trebuia sa joace Rch cu Spikey?

@xada, asa este, am corectat. Multumim pentru observatie ( 24.08.2014 11:09 )


Clasament Liga Nationala de Baschet Masculin

Loc Club P
1 U BT Cluj 11
2 BCM U Pitesti 11
3 CSU Sibiu 10
4 CSM Steaua Bucuresti 10
5 Phoenix Galati 10
6 CSM CSU Oradea 10
7 BC SCM Timisoara 10
8 SCM U Craiova 9
9 BC Mures 8
10 Timba Timisoara 7
11 Politehnica Iasi 6
12 Dinamo Bucuresti 6


CSU Fans Magazin

CSU Fans Magazin