ro

en

de



WRAcademy

CN de baschet masculin, etapa a II-a.Program si rezultate

CN de baschet masculin - Etapa II - Program si rezultate
Vineri - 2 octombrie
CSM Bucureşti - Gaz Metan Mediaş 69-83 (14-22, 24-15, 14-24, 17-22)
- 17:15, LIVE TVR2
Sala Constructorul, Bucureşti
arbitreaza: Roceanu, Olaru, Bukuresti
 
Sambata- 3 octombrie
Energia Rovinari - Steaua Turabo Bucureşti 77-74 (21-25, 19-14, 16-17, 21-18)
Sala Sporturilor din Targu Jiu
arbitreaza: Vinaşi, Olaru, Stoica
BCM Elba Timişoara - BC Argeş Piteşti - 80-76 (23-12, 14-14, 18-26, 25-24)
ora 17:00, TVR3
Sala Constantin Jude, Timişoara
arbitreaza: Ciulin, Bănică, Bukuresti
Dinamo Bucureşti - CSM Oradea 70-67 (20-17, 21-22, 13-16, 16-12)
Sala Antilopa, Bucureşti
arbitreaza: Roceanu, Constantinescu, Bedir
BC Mureş Târgu-Mureş - "U" Mobitelco Cluj-Napoca 55-82 (19-24, 10-21, 15-21,  11-16)
Sala Sporturilor, Târgu-Mureş
arbitreaza: Grigoraş, Mircea Faur, Fumu
CSU Cuadripol Braşov - CS Otopeni 58-85 (17-20, 15-17, 18-22, 8-26)
Sala DP Colibaşi, Braşov
arbitreaza: Udrică, Şerban, Dragoş
 
Duminica - 4 octombrie
SCM U Craiova - CSU Asesoft Ploieşti 60-83 (19-28, 16-20, 12-19,  13-16)
 ora 17:00, TVR3
Sala Sporturilor, Craiova
arbitreaza: Ciulin, Vinaşi, Potra
 
Luni - 5 octombrie
Gladiator Cluj-Napoca vs CSU Atlassib Sibiu 83-85 (22-17, 13-28, 27-18, 21-22)
ora 17:30
Sala Horia Demian, Cluj-Napoca
arbitreaza:Grigoraş,  Bănică,  Priscă
 

NOTA: Este interzisa folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana, autor, articol, afisarea de anunturi publicitare, jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervam dreptul de a cenzura, sterge integral sau interzicerea dreptului de a posta, prin banarea / blocarea IP-ului dvs daca nu folositi un limbaj adecvat. CSUFANS.RO nu raspunde pentru continutul postat de utilizatori in rubrica de comentarii, aceasta responsabilitate revine integral autorului comentariului.

Afisari: 1433

Adauga un comentariu

Numele *:


Email *:


Website :

Comentariul tau :
Cod de verificare:
->



Clasament Liga Nationala de Baschet Masculin

Loc Club P
1 U BT Cluj 0
2 CSU Sibiu 0
3 Steaua Bucuresti 0
4 CSM CSU Oradea 0
5 BC SCM Timisoara 0
6 BCM U Pitesti 0
7 BC Mures 0
8 Phoenix Galati 0
9 SCM U Craiova 0
10 Dinamo Bucuresti 0
11 Timba Timisoara 0
12 Politehnica Iasi 0


CSU Fans Magazin

CSU Fans Magazin