Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

BAN

jucatori, antrenori, altii...
PostPosted: 02.11.2006 13:11
Vreau sa va spun ca BAN este unul dintre cai mai muncitori baieti di n echipa vine la antrenament cu 20-30 de minute inainte sare coarda alearga arunca la cos de unu singur ; in timpul antrenamentului trage tare ; apoi la final cand pleaca toti el amiramane de obicei cu Bratcher si ami exerseaza.
Pai asa nu ma mira ca apar si rezultatele.
Bravo Ban tine-o tot asa!!
Continui Sa Urlu:"Imi e dor!!"

De ce mingea n-are toarta... de ce cosu nu e poarta?
PostPosted: 03.11.2006 01:02
Baroane iti urez "BINE AI VENIT" IN ECHIPA DUNKERILOR!!
sint sigur ca te vei adapta la tactica de echipa si ca ne vom lupta pentru un loc in finala. pina la turneu, sper sa bateti la Bucuresti, apoi pe Timisoara.
succes!
PostPosted: 19.01.2009 15:21
cat de mult s-a schimbat atitudinea publicului fata de acum 2-3 ani in ceea ce-l priveste pe cristi ban. de la tinta glumelor si aplauze ironice ori de cate ori avea mingea in mana sau chiar inscria (nu mai adaug si huiduieleile din timpul prezentarii echipei), a ajuns astazi sa fie cerut in teren de galerie, si sa smulga ropote de aplauze si urale in momentul in care a intrat pe teren sambata cu craiova. cred ca ati observat toti reactia tribunei opuse galeriei in momentul schimbarii (nu mai stiu in locul cui a intrat). cred ca era de neconceput situatia asta acum 3 ani. daca ati mai uitat recititi primele comentarii din topicul asta :)
http://www.flickr.com/photos/34567649@N07/

http://www.rounite.com/ romania simply surprising

"Exista ceva mai greu de suportat decat frigul, foamea si intunericul, e rusinea fata de propria lasitate" Vasile Gogea, 20 decembrie 1989
Previous

Return to Echipa actuala