Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

BAN

jucatori, antrenori, altii...
PostPosted: 14.03.2006 18:42
la intrebarea asta cel mai bine ar raspunde Domnul Vulc
Poate inca mai spera ca poate sa scoata un jucator din el...asa cum a facut cu Tordai si Craciun....dar se pare ca sala(publicul) reuseste sa risipeasca orice speranta huiduindu-l. Am vazut ca multi ati posta multe lucruri rele despre el(majoritatea pe buna dreptate)..dar vad ca nimeni nu a remarcat faptul...cu meciuri in urma cand ai nostri ratau la greu de la libere...au fost meciuri in care el avea procentaj de peste 80%(intr-un meci avea la un moment dat 5 din 6 iar altii aveau 2 din 7 sau ceva de genul)....e putin intr-adevar....dar au contat si punctele lui in acel meci.
L-am observat de cand am venit prima data la sala...si pot sa zic ca am vazut un regres la el. Motive: sala care l-a huiduit si fratii mocanu(vad ca mereu cu ei se intretine la antrenament). din cate vad se incurajeaza reciproc la nonperformanta...stau, glumesc...se haraie....si nu prea fac nimik constructiv....ceilalti jucatori nu ii ajuta deloc...nu ii invata nika.....
Din pacate e adevarat...nu au loc la noi in echipa.....dar trebuie sa avem si noi rezerve...asa ca......se pare ca nu ne permitem rezerve de lux....ata ete
"Multe suflete, un singur spirit: CSU"

PostPosted: 16.03.2006 01:04
io zic sa nu`l mai huiduiti, ca doar e jucatorul nostru si merita putin respect! chiar daca e cam grasutz pt sportu asta (eu il aplaud cand intra in sala)

P.S. ma bufneste rasu` cand il vad cum joaca
PostPosted: 16.03.2006 09:07
Domnul Vulc cand a fost invitat la emisiunea de pe totalsport a spus ca de ce sa nu joace,e tanar ,e puternic...si tot deastea... :shock: dar acuam vine intrebarea:are vreun rost la echipa?! :yo-yo: :yo-yo: :yo-yo:
PostPosted: 17.03.2006 16:54
ii propun lui ban sa se lase! poate sa incerce cu streetball-ul!

PostPosted: 17.03.2006 17:11
cred ca cel mai bine e sa ii propui in fatza. dar cred ca ar fi bine sa ashtepti sfarshtiul campionatului si pana atunci sa ii mai acorzi o shansa.
PostPosted: 17.03.2006 17:24
teo, intri tu in locul lui? sa vedem cum te-ai simti si cat ai face in teren...
PostPosted: 18.03.2006 23:57
sa vedem acuma ce tot mai zicetzi dupa ce latzi vazut la meciul cu Elba! :scratchchin:
PostPosted: 19.03.2006 15:15
Sincer m-am bucurat cand am vazut ca a jucat mult mai bine ca de obicei. Dar si Timisoara mi s-a parut o echipa extrem de slaba. Si m-ia placut cand l-am vazut facand semn victorios cu pumnul in aer catre suporteri, ca o descatusare. Bravo galeriei care l-a sustinut si rusine celor care continua sa-l huiduie (mai putini decat alte dati dar oricum, nu ar trebui sa fie nici unul)

PostPosted: 19.03.2006 15:42
Eu cred ca ce-i care-l huiduie meci de meci nu se vor schimba niciodata. Probabil ca le face placere, asta e, fiecare are hobbyuri. Este jucatorul nostru si ieri cel putin s-a observat o schimbare de atitudine in jocul sau. Penibila faza de la prezentarea echipelor, oare ce-or fi zis timisorenii, cred ca erau derutati. Au crezut probabil ca a intrat in sala vreun politician de huiduie lumea. E normal? Vuieste sala de aclamatii si aplauze ptr ceilalti jucatori si cand intra Ban dam cu bata-n balta ( apropo de ce n-a jucat ieri Craciun?)La faza aia nu numai Ban cred ca s-a simtit penibil......ci toti cei care n-au huiduit.
PostPosted: 19.03.2006 15:48
da, asta este dezavantajul ca n-avem echipa de fotbal in oras!!! vin la noi toti huiduitorii de profesie... extrem de penibil si trist in acelasi timp!

bata s-a certat cu vulc si a fost trimis la divizia B pentru weekendul asta :( iarasi, vulc pregateste moralul jucatorilor pt playoff... urat gest... sper sa joace macar miercuri in cupa!!
PostPosted: 20.03.2006 09:57
eddy,nu trebuie sa intru in locul lui ban. sunt un fan nemultumit de prestatia lui. si atentie! nu sunt singurul!!!!!
PostPosted: 20.03.2006 18:49
ii propun lui ban sa se lase! poate sa incerce cu streetball-ul!

hehe, la streetball trebuie sa fi si mai rapid si mult mai spectaculos... asa ca ban n-ar avea nici o sansa :lol:

sincer nici nush nici eu care este rolul lui, adica inteleg faza ca este tanar, da nu prea promite prea multe...da poate ma insel
G-G-G-G-G-G-G-Unot

PostPosted: 03.04.2006 20:27
.moamaa ce rautati p ici.n-am nimik personal q baiatu` asta...insa...stie toata lumea k poate n-o sa ajunga niciodata la nivelul vip-urilor din echipa !!!!!toate ca toate insa ku fazele astea ku huiduitul sunt total dezamagita.nu merita sa fie tratat asha pt e shi el jucator al echipei.si mai zic k nu o sa reuseasca cei care-l huiduie mereu sa-l elimine din echipa...asta doar in cazul in care ii va cadea moralul la pamant!si decizia privind parasirea echipei ii apartine antrenorului...care de altfel este dezagreat de catre anumiti suporteri ai echipei...si nu a cedat.probabil de aia il mai tzine in echipa,pt k se va simti k el...sau mai stii?nu ma bag..o fost doar o parere.sa nu-mi sariti in cap!! :wave:

PostPosted: 13.08.2006 22:42
Mesaj sters de Site Admin.

@deuxs - Asemenea mesaje scrie-le in alta parte. Citeste cu atentie ce s-a scris pe acest forum si cum s-a scris si daca vrei sa mai postezi fa-o in acelasi stil. Mesaje de genul celui scris de tine nu au ce cauta aici.
PostPosted: 13.08.2006 23:23
DEUXS ESTI UN ***** (modificat de site admin) ....te-ai nascut de craciun? de unde atata spirit de revolutionar....?! ban este tanar....probabil mai mare ca tine ca ai dat o varsta falsa si modul de a gandi te-a dat de gol ca esti adolescent...sau dak asta e varsta ta e grav....ban este in formare si aruncarea sa este buna....marcheaza de la libere mai bine ca dee...mai are de lucrat la ....restu.....oricum lasa mah guevara ca se descurca cei de la club cu cristi ban ca nu cred ca are pretentii materiale prea mari...sa speram ca primul post creaza o impresie gresita..(in leg cu prima prop)
PreviousNext

Return to Echipa actuala