Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

bata 15

jucatori, antrenori, altii...

PostPosted: 20.03.2006 13:08
nu am vrut sa intru si sa scriu tot ce s-a intamplat pentru ca mi-as face mai mult rau decat bine.
tot ce pot sa va spun e ca voi fi inlaturat de la echipa si dat afara pe usa din dos pentru ca am avut "tupeul" sa raspund la un antrenament si sa am taria de caracter in a nu mai suprta ponegrirea si tratamentul care mi-a fost de foarte multe ori aplicat.
imi pare rau ca s-a ajuns la asta si oricum nu prea vad eu vre=o rezolvare asa ca .............va multumesc pt tot ce ati facut pentru mine si o sa-mi lipsiti.....
sunteti minunati

Cristi Craciun
PostPosted: 20.03.2006 13:37
bata15 wrote:nu am vrut sa intru si sa scriu tot ce s-a intamplat pentru ca mi-as face mai mult rau decat bine.
tot ce pot sa va spun e ca voi fi inlaturat de la echipa si dat afara pe usa din dos pentru ca am avut "tupeul" sa raspund la un antrenament si sa am taria de caracter in a nu mai suprta ponegrirea si tratamentul care mi-a fost de foarte multe ori aplicat.
imi pare rau ca s-a ajuns la asta si oricum nu prea vad eu vre=o rezolvare asa ca .............va multumesc pt tot ce ati facut pentru mine si o sa-mi lipsiti.....
sunteti minunati

Cristi Craciun

Circula zvonul cum ca, ai avut un schimb de replici mai dur cu M.Vulc , la un antrenament, dar nu credeam ca se va lasa cu asemenea urmari !
Nici nu stiu ce sa mai zic ! Sa stii ca pt noi esti si vei ramane, un jucator care s-a daruit 100% pt echipa si suporteri !!
Eu totusi sper ca, dl. Vulc o sa cugete mai mult si mai bine, inainte sa ia o decizie asa de drastica ! fiindca echipa si suporterii au nevoie de un jucator ca tine !
Last edited by Raul7 on 20.03.2006 13:56, edited 1 time in total.

PostPosted: 20.03.2006 13:44
Cristi draga,sincer imi pare rau daca s-a ajuns aici. Hai nu fi atat de categoric, acum vb probabil la nervi, dar gandestete ca noi suporterii tinem la tine si n-am vrea sa parasesti echipa nici prin usa din fata nici prin cea din dos. Toate au o rezolvare numai trebuie vointa. Acum nu stiu ce s-a intamplat dar m-am mirat ca n-ai fost nici rezerva. Chiar ieri intrebam pe forum ce-i cu tine si asa am aflat de conflict. Eu sper ca totul sa se aplaneze mai ales ca se apropie meciurile din play-off si avem nevoie de tine.
PostPosted: 20.03.2006 13:52
nu chestia asta nu va ramane asa ... eu dau foc la sala daca pleci si tu ... si acum nu glumim ... Eu unu m-am saturat ...mai bine pleaca tot neamul de la conducere ...TU NU O SA PLECI NICIODATA ... DESEARA ai cuvantul meu de onoare ca i strang pe toti si venim la sala ... cu Alex a fost cum a fost ..tu erai singurul OM pentru care mai intram in sala aia dupa despartirea de Alex si chestia asta nu o sa ramana asa .... pe aceasta cale vreau sa rog cei care au primit fular sa vina deseara cu ele dau foc salii ca sa nu mai fie discutii de genul ca ...ne-am obisnuit pe gratis cunm scrie azi in ziarul de sibiu ...cel mai penibil de altfel ziar din sibiu ....dar cred ca astea au fost cuvintele managerului .... ca ne-am obisnuit pe gratis .... NICI o PROBLEMA sa i le dea lu fius-o sa faca el galerie ca i le platim noi pe TOATE ....

Cristi de aici nu pleci si daca e cu FORTA te aruncam in teren ... cel putin unii cu zile mai multe in tribune stim ca nu ai plecat cand ai avut ocazia si esti pe langa jucator si suporter si nimeni nu o sa uite deplasarile cu tine in tara ...cand ai stat toata noaptea cu noi la ploiesti dupa ce am incasat ceva pumni ...si esti singurul jucator la care nu s-a pus niciodata problema ca nu ai juca cu devotament ...chiar daca ratai si erai singur sau libere ...astea e cu totii avem zile proaste dar devotamentul tau nu poate fi pus la indoiala .... sa fie clar NU PLECI ! ! !

Vrei sa vezi ca nu pleci ? daca tu pleci ma duc la meciuri la baschet ...la medias ! si gata .
de cand cumpararea unei paste de dinti a devenit atat de complicata?
PostPosted: 20.03.2006 14:03
aici nu pot sa nu fiu de acord cu alexis!!!! stai linistit cristi, in caz ca nu te vom vedea in teren la urmatoarele meciuri, vei vedea proteste cum n-au mai fost in sibiu!

degeaba avem majorete, sala, fulare... luati-le pe toate, noi vrem un lucru: JUCATORI CARE SA JOACE CU DEVOTAMENT, CU SUFLET, CARE SA DEA TOTUL IN TEREN SI SA NU FIE DOAR SCLAVI ALE ANTRENORULUI!
PostPosted: 20.03.2006 14:06
Nu se poate asa ceva! Cristi este jucatorul nostru! Miercuri vom lua atitudine! Echipa asta nu este a unui singur om (singure familii). Ar fi bine daca miercuri, am striga tot meciul numai numele lui Cristi!
Cristi, suntem alaturi de tine!
"All you can do is keep trying, regardless of what happened the play before." -John Stockton

www.matiu.ro
PostPosted: 20.03.2006 14:07
frank tu ce nu intelegi nu va mai exista "dl." mircea vulc ! GATA ! sa nu mai aud de asa ceva ... sau ati uitat ca in ultimele meciuri doar Bata facea faza defensiva ... hai sa terminam odata ... daca chiar sunte-ti prizonierii unei credinte luptati dar nu cu taste .... deseara vedem noi ce si cum si de data asta ...fara vrajeli ca data trecuta cu Florin ca stiti ca Alex pleaca ca defapt nu s-a certat cu nimeni el a vrut ...ce glume de cacat ...eh uite ca nu o sa ne cumpere cu fulare bilete si faze de genul asta ...eu ies in strada .... acum plec . ciao !

STAND YOUR GROUND and fight for HIM !
PostPosted: 20.03.2006 14:10
Hm... ma oftic, ma oftic rau de tot :biting:
PostPosted: 20.03.2006 14:18
astazi cred ca trec peste 200 de mesaje .... tremur prin casa VOI sunte-ti nebuni ce scrie omul ala acolo ? pai deseara o sa fie ca in '89 ...Revolutie frate ca asa nu se mai poate ! ...

P.S. Stie cineva la cat e antrenamentul ?

PostPosted: 20.03.2006 14:24
nu "VREU" sa plece Bata....nu mai ramane nimic aici ? pleaca toti ? ce naiba se intampla ????? :((
PostPosted: 20.03.2006 14:25
Va rog sa ma ajutati! Scrieti aici un text pt un banner!
Mersi!

Ar trebui sa ne organizam, sa mergem mai multi la sala la antrenament!
"All you can do is keep trying, regardless of what happened the play before." -John Stockton

www.matiu.ro

PostPosted: 20.03.2006 14:33
:biting: Ba eu unul sunt in soc la aflarea vestii sincer singurra cale de ai face sa inteleaga ca Bata a fost ultimul jucator care a mai rams din fosta generatie si agreat de galerie este el eu zic asa daca nu va fi nici o lupta un scandal trebuie sa facem macr din gura asa ca vedeti cum faceti si la antrenamentul de azi mergem si maccar 2 vb sa scoatem daca nu va fi mai mult oricum cei care vin sunt suporteri adevarati ai acestei echipe si sa nu ii mai lasam pe cei care se cred sefiii in acea echipa sa faca legea de capul lor fiindca grewsexc enorm de mult
PostPosted: 20.03.2006 14:36
Am putea incerca sa mergem la antrenament, dar nu cred ca o sa ne bage cineva in seama ! Si sunt curios cati vor putea sa vina - mai ales ca deocamdata nu stim exact ora !
Cel mai bine ar fi sa pregatim ceva pt meciul de miercuri ! Atunci o sa fie 2-3000 de oameni care il vor sustine pe CRISTI !
PostPosted: 20.03.2006 14:42
eu vin la antrenament!

de unde aflam la ce ora este? daca este? cred ca 17....
PostPosted: 20.03.2006 14:53
LUPTAM !
Next

Return to Echipa actuala