Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Mircea Vulc

jucatori, antrenori, altii...

PostPosted: 19.10.2006 08:37
Dak nu luam atitudine acum cand este momentul atunci cand?
PostPosted: 19.10.2006 11:09
Rockman , probabil ca o sa luam atitudine doar atunci cand o sa jucam play-out :D
Huidu, trei morti, scapa oricum/Enache face puscarie pentru un pumn!
PostPosted: 19.10.2006 11:23
Vulc incepe sa fie ca Ceasescu. Daca la inceput are un antrenor beton pe parcurs a tot facut gafe mai mari mai mici si cand si-a dat seama ca de acum el are puterea suprema gata putem sa nu mai dam 'de mancare' lasa-i pe suporteri da-i afara pe jucatorii incomozi si FA LEGEA.

HAI MAH NEA MIRCEA TU NU ESTI OM BRE!?!? (conform reclamei de la polar vodka).
Chiar as dori sa faca ceva orice ar fi acel ceva care sa imi inchida gura definitiv .
PAI ia ATITUDINE nea Vulc (si nu ma refer la ziarul atitudinea ca ala e 1 leu ron).
Continui Sa Urlu:"Imi e dor!!"

De ce mingea n-are toarta... de ce cosu nu e poarta?

PostPosted: 19.10.2006 13:57
Imi este din ce in ce mai clar ca sambata vom fi doar niste sustinatori ai unei echipe care nu joaca nimic. Si asta numai din cauza lui google. Nu va inteleg , de ce sa renuntam la protest?Mergem inainte asa? Va spun eu ce o sa se intample , vom pierde cu Mediasul, mergem si luam bataie pana si la brasov iar in meciul de acasa cu aradul vom tremura cu totii in asteptarea celei de-a doua victorii. Cat o sa mai asteptam?Urmeaza dinamo si nu vreau, nu suport gandul sa ne umileasca dinamo. Trebuie facut ceva , ACUM.
Toata lumea cu batiste.....
PostPosted: 19.10.2006 14:11
mariusanca wrote: Nu va inteleg , de ce sa renuntam la protest?Mergem inainte asa? Cat o sa mai asteptam?Urmeaza dinamo si nu vreau, nu suport gandul sa ne umileasca dinamo. Trebuie facut ceva , ACUM.
Toata lumea cu batiste.....

Pai daca nu suporti gandul te retine cineva sa protestezi? Chestia cu batistele albe e o idee buna care insa poate fi perceputa gresit. Poate fi interpretata ca un protest impotriva intregii echipe.

P.S : voi scrieti mesajele astea aici ca sa va faceti curaj sa protestati sau de ce? chiar daca avea el alexis mesaje mai acide, stia el ce zicea cateodata. Un banner sau un protest nu ia nastere pe forum. :idea:
PostPosted: 19.10.2006 14:59
maine poimaine va trebui sa-i infiintam pe forum unuia pe aici tot amintit un fan club...de la apa cu sare care o sa curga din ochii fan clubului o sa fie ca la Ocna dupa meciurile lui CSU.
PostPosted: 19.10.2006 15:09
pe cuvantul meu ca nu va inteleg.ce batistute mah???va credeti pe bernadeu pe nou camp sau pe vicente calderon???ce o tot dam cotita?este f simplu strigam demisia si gata.iar pt necunoscatorii care o sa zica, ca se vor simti si jucatorii, eu nu am auzit sa ii se strige niciunui jucator demisia ci doar antrenorului sau conducerii.jucatorii cand nu sunt doriti sunt injurati si fluierati in timpul meciului.Fratilor suntem in Romania deci... sa protestam romaneste.Si daca se simt jucatorii si ei intr-un final pt unii nu ar fi rau pt ca isi bat jos zi de zi la antrenamente iar cei care au fost sa ii urmareasca stiu despre cine vb.
numai bine
PostPosted: 21.10.2006 00:10
pai da ...nu ? ba da asta care ai scris mai sus ,,,,ai uitat ma ca din cati am zis ca protestam sezonul trecut eram pe site 1000 si cand am ajuns eram 15 ...asa ca lasa razboinicii luminii ca se sting pana maine la 17
de cand cumpararea unei paste de dinti a devenit atat de complicata?
PostPosted: 21.10.2006 15:25
Normal Alexis ; e tipic romanesc ceea ce zici is chia curios ce se va intampla azi daca se va intampla.
Pentru Vulc io unu sincer as vrea sa pierdem dar ii primul rand sunt Fanatic Csu asha ca tre sa castigam .
Cata contardictie pe mine !
Continui Sa Urlu:"Imi e dor!!"

De ce mingea n-are toarta... de ce cosu nu e poarta?
PostPosted: 21.10.2006 22:53
Nu mai credeti ceva ca nu se va intampla, vulc a fost , este si va fi antrenorul nostru .

il iubiti doar la bine , la greu demisia,nu ii corect din partea vostra ce ati facut azi nu ma refer la toti, dar cei cu banarul si galeria plina de bitangi prosti mi rusine, sincer

PostPosted: 21.10.2006 23:21
Nu vreau sa par "lipicios" (NU am de ce) dar mereu s-a vazut cand a lipsit IFG. si o sa se vada ori de cate ori el va avea o problema serioasa si nu va putea veni la meci. Numai bine..... aaa.... si ca sa fim corecti .... ce a jucat bata meciul asta? pai spun eu ce.... NIMIC! aaa... l-a pleznit odata pe Brice de data asta la propriu ca la figurat a facut-o pe forum. Sunt curios cati dintre cei care strigau "Beni Pelger" l-au vazut pe acesta jucand in tricoul lui CSU.

Ai vreun mesaj pentru suporterii sibieni?

Mie imi place atmosfera de la Sibiu, cam asa era si la Arad in anii in care am luat campionatul. De exemplu, sezonul trecut, la un simplu meci de campionat (n.r. – CSU – Dinamo) am jucat cu sala arhiplina, si mi-a placut foarte mult. Sau acum doi ani, cand Dinamo avea o echipa foarte tare, si conduceam in Sala Transilvania cu vreo 17-20 puncte, dar suporterii cantau fara intrerupere. E un lucru minunat daca suporterii sustin echipa si la bine si la greu, deci eu zic ca la Sibiu e de departe cea mai buna atmosfera din tara. Urez suporterilor sa ramana alaturi de echipa. Niciodata nu am avut probleme cu cei de acolo, si sper sa fac o figura frumoasa cu noua mea echipa cand vom juca la Sibiu, chiar daca nu prea putem emite pretentii.

banuiesc ca recunoasteti de unde provine....
PostPosted: 22.10.2006 00:05
Brian Evans wrote:Nu mai credeti ceva ca nu se va intampla, vulc a fost , este si va fi antrenorul nostru .

il iubiti doar la bine , la greu demisia,nu ii corect din partea vostra ce ati facut azi nu ma refer la toti, dar cei cu banarul si galeria plina de bitangi prosti mi rusine, sincer

eu una chiar m-am saturat ca galeria sa fie numita de nenumarate ori galerie plina de bitangi prosti...ce intelegi tu prin bitang???? bitang=copil fara tata..aia inseamna
si daca in galerie is unii care nu stiu a se comporta asta e altceva...asta nu ii face bitangi prosti
chiar nu m-am putut abtine :biting:
PostPosted: 22.10.2006 01:35
ai dreptate mullan....nu ii face bitangi prosti....ii face doar prosti...
ce zice sven zice bine. bata nu a jucat mai nimica meciul acesta....ce atat bata bata.......A fost, a plecat, dupa um el recunoaste, pentru ca au gresit amandoi......un episod terminat. Sa dea Dumnezeu sa-i mearga la mediasi bine la echipa si asta a fost. Bata i-a dat lui Vulc 4-5 ocazii in meciul asta sa le inchida gura contestatarilor....si Vulc a facut-o. Bravo lui...ca macar la asta se pricepe.....
"Multe suflete, un singur spirit: CSU"
PostPosted: 22.10.2006 12:36
aici a fost un mesaj gresit deci ...l-am sters :)))
Last edited by Guest on 22.10.2006 13:07, edited 1 time in total.
PostPosted: 22.10.2006 12:38
:oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops:
PreviousNext

Return to Echipa actuala