Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

hu

cronici de meci, transferuri si alte comentarii
PostPosted: 23.03.2007 09:13
Ce misto!!! La anu' promoveaza si U in mocirla lu' Mitica... sa vezi atunci razboi civil in Cluj: U vs. CFR. Vor putea merge linistiti sibieni la meciurile de baschet in Cluj, caci va bate vantul prin Sala Horia Demian.
PostPosted: 23.03.2007 10:50
moi, ultrasu' ultrashilor!
ce cautzi tu pe forumul asta, zau nu inteleg! o tot dai cu fotbalul vostru desi vezi bine ca nu ne intereseaza.
ne causheshti la cap cu fenomenul ultras desi tu esti total paralel fata de acest fenomen(nu incerca sa ma contrazici deoarece posturile tale le-am trimis sa le citeasca cei din nuova guardia si.....au ras pana nu au mai putut!).
ne tot ametesti ca, mama, ce tari suntetzi voi. dar cui ii pasa?
am o mare rugaminte la tine, iar daca mi-o indeplinesti promit ca o sa va cumpar cateva furci si topoare sa le avetzi la viitoarele voastre deplasari: nu ne mai plictisi!
semneaza: un banal suporter care se bucura cand merge la un meci de basket

PostPosted: 23.03.2007 11:15
CITAT DIN BASCA-ROSIE .COM\FORUM

Hotzu
Maestru

Data înscrierii: 31/Iul/2006
Locaţie: Cluj Napoca

Trimis: Mie Oct 18, 2006 8:17 pm Titlul subiectului:

VECCHIA GUARDIA EXISTA!! faza cu furatul bannerului e o idiotenie in primul rand pentru ca nu a fost confiscat in timpul meciului direct, si in al doilea rand asta e o "regula" ultras, a gruparilor de acest tip, iar VG nu e o astfel de grupare. Sper ca s-a inteles ce am vrut sa zic.

--------------------------------------------------------------------------------
deci bai mui pardon moi ,este recunoscut de ai vostri ca nu faceti parte din fenomenul asta asa ca lasate si dute si incurajeaza-ti echipa
cu chineze si japoneze dalea dale tale ca daca mai pierdeti un meci doua nu mai promovati ,nu ca imi pare rau dar nu vreau sa va mai vad prin salile de baschet
DE CE MINGEA -N MANA O POARTA SI COSUL NUI CAT O POARTA
SA PRICEAPA SI uISTII CE JOACA BASCHETBALISTII

PostPosted: 23.03.2007 21:41
nu a-ti inteles bine ce a zis hotzul vecchia guardia nu are membrii in totalitate ultrasi da din ea fac parte brigazile ultras ( ultras '19, fanatics, boys, barricade gheorgheni, black devils) ei sunt cei care duc greul in peluza si care nu pun mare accent pe baschet, in alta ordine de idei cu cfr nu va fi razboi civil ca nu avem cu cine ca nu sunt in stare, bannerul VG hotzu nu cred ca stie cum a fost furat.deci VG este numele galeriei lui "U" Cluj in care nu sunt numai ultrasi (in romania nu exista inca o peluza formata in totalitate din ultrasi)
PostPosted: 23.03.2007 23:32
moi, please!
ai mila de noi! suntem asa de plictisiti de asa-zisul tau fenomen ultra incat :banghead: :banghead: :banghead: !!!!
in plus am si o stare asa de vomit cand citesc posturile tale.
inca o data te rog. hai sa vorbim de sah, sudoku, go sau de orice altceva decat de ULTRAS! tu oricum nu stii ce inseamna ultras. de basket nici atat.
apropos: avem un topic - subiectu' lui calin pe care ne aberam ca sa ne distram. sa nu intrii pe el! l-ai strica!

PostPosted: 25.03.2007 00:08
teo .... fac pariu ca stiu mai mult ca tin de fenomenul ultras, in al doilea rand am facut 8 ani de baschet si m-am lasat din cauza ca nu puteam face deplasarile cu "U" Cluj ca aveam meciuri si l-am mintit pe antrenor zicandu-i ca nu ma mai lasa mama si nu ma descurc cu scoala + k am fost arbitru un an jumate in campionatul judetean...
aici urmau niste cuvinte care nu au ce cauta pe forumul nostru si pentru care domnul moi va lua o pauza
PostPosted: 25.03.2007 00:17
moni, fa un pic ordine cu amicu nostru de la cluj, ca poate ne bate cu lanturile la urmatoarea deplasare. Arunca la gunoi ce-i de gunoi, da pasajele alea interesante cu rapandulo, bagaboanto, parasuto, trimite-le la Subiectu` lu` Calin, sa ne imbogatim si noi vocabularu, ca m-am saturat de hahalero
To be continued :popcorn:
Daca Frodo nu arunca inelul, eram cu totii in cacat http://www.brylu.ro/

PostPosted: 26.03.2007 15:54
ahahaha nu pot sa cred ca vo batut mobitelco la baschet slab.. foarte slab =))=)) am si eu o intrebare hiena a fost la voi la sibiu??:)):))
PostPosted: 26.03.2007 16:12
era unul cu peruca. semana cu hiena.
PostPosted: 26.03.2007 16:14
nu a-ti inteles bine

.....si apropo moi...invata sa scrii mai intai si numai dupa aia sa vii sa ni te adresezi ;) :nirvana:
WE LOVE YOU CSU ;)
PostPosted: 26.03.2007 17:49
MOI,
FELICITARI PENTRU JOCUL LUI MOBITELCO. SINCER! AU JUCAT EXTRAORDINAR!
cat despre restul, am inteles ca mi-ai dat de papa! noroc cu administratorii ca nu a apucat nevasta-mea sa vada ce ai scris! nu de alta dar ea e o DOAMNA si s-ar fi rusinat sa vada elucubratiile tale(cuvantul asta il gasesti in DEX).
ce sa-ti spun, varsta te scuza. eu, la fel te scuz.
apopos de ULTRASI! citeste scufita rosie! la varsta ta ti-o recomand! lupul, de fapt, era un ULTRAS. asa vei invata si tu ce inseamna ULTRAS.
ah! dar era sa uit. povestea asta nu era cu japoneze, vietnameze sau ce alte natii(chiar, era sa uit de laotziene!) mai gasiti voi la "U"!
intrebare: de ce cfr cluj are sanse de cupe europene?
oopppss! stai ca aici e un forum de basket! stii jocul ala cu o minge ce trebuie bagata intr-un cos......

PostPosted: 26.03.2007 22:14
teo deja aici o arzi aiurea cu exprimarea ta elevata da nu ma fac pe mine 2-3 vorbe, tu nu sti cati ani am, nu esti in masura sa vb cu mine despre ce inseamna fenomenul ultras inexistent la voi, cfr nu are sanse in cupele eropene cu un patron ungur anchetat in nu stiu ce dosare dubioase si un director securist, fac pariu ca la 1-1 la baschet te bat la scor:D
PostPosted: 26.03.2007 22:43
moi
in 97 in mai , ma pish..am pe ghencea si ii dadeam foc! tu aveai OPT anisori si te jucai cu galetusa in nisip alaturi de o parte anatomica de a ta. asa ca..... si nu ma consideram ultras. nici macar nu sunt mandru de ceea ce am facut. si oricum nu are legatura cu forumul asta.
ca sa poti discuta cu mine(si cu ceilalti prieteni de pe acest forum) am sa trec aici o lista de lecturi obligatorii. dupa ce le termini trecem la nivelul urmator!
1. scufitza rosie
2. alba ca zapada
3. cei trei purcelusi
tema suplimentara: gaseste ultrasii in aceste povesti. daca esti asa inteligent ii gasesti. daca nu, nu-i bai. inveti!
poate inveti si despre respect. nu fata de mine, ca oricum nu bag in seama zerourile, dar fata de forumul asta!
referitor la basket. nu-l joc. il iubesc!
cuvinte elevate? sorry! erau cuvinte de abecedar! cand il termini, te asteptam cu drag!
am sa rog un prieten de pe forum, care este invatator, sa-ti de-a lectii in particular despre respect. e free! oferta de pasti! nu o rata! doar ratatii o rateaza!
PostPosted: 26.03.2007 22:46
moi,
URMATORUL MESAJ ESTE IN LIMBA ROMANA:
TU CHIAR NU INTELEGI CA NU NE INTERESEAZA FENOMENUL VOSTRU? E CHIAR ASA DE GREU DE PRICEPUT? HAI SA INCERCAM PE LITERE:
N U N E I N T E R E S E A Z A!!!!
PreviousNext

Return to Suporteri ai altor echipe