Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Parere ? :)

cronici de meci, transferuri si alte comentarii
PostPosted: 17.07.2006 12:44
magyari: Nu inteleg o chestie la tine.. u vrei ca sa facem aceasta superba galerie formata din 2 galeri dar am citit intr-un mesaj de al tau ca u nu faci parte din galerie dar ca i cunosti pe baietii care sunt in galeria muresana poi da u ai vb cu ei sunt de acord la asa ceva? sau nu stiu eu sa inteleg textele tale !?! in fine imi place la nebunie ideea ar fi ceva superb ca sa se realizeze desi nu prea cred ..cum zicea cineva in mesajele anterioare cam greu pentru noi sa ajungem acolo data trecuta au fost 6-7 persoane ce facem ne puneti voi transport ?!?!?!? (glumeam) eu unu as veni ca sa facem atmosfera sa strigam intre galerii si sa ne sustinem reciproc .. apropo nam fost la mures la voi in sala cat de mare este sala? poate putem arbora steagul nostru ca atunci chiar ar fi ceva misto ! :D da in fine sper ca sa mearga realizat aceasta propunere pentru ca uite numai am citit ceea ce ati discutat pana acum si eu deja ma intreb cand va fi meciu dintre MS si SB ca nu mai am rabdare :D :D :D ....
Huidu, trei morti, scapa oricum/Enache face puscarie pentru un pumn!
PostPosted: 17.07.2006 17:07
... dar poate vor ei sa vina la sibiu, de ce numai la deplasarea noastra va ganditi?
---------> Mai merita ceva?

NEVER FORGET, NEVER FORGIVE! (tocala, banica, olaru)
MOD
PostPosted: 18.07.2006 01:22
Chiar ar fi fain sa mergem la Mures cu steagu ala mare si sa-l "prezentam" si muresenilor! Nu trebuie sa uitam aceasta idee...poate cu ajutorul lor putem pune ideea in aplicare!
Alta sala din tara unde putem merge cu stegul nu prea vad. Medias, cLUJ, Asesoft, Pitesti, Dinamo, Timisoara, Otopeni,Arad (Iasi)-exclus
poate Valcea si Mures (mai ales ca sala din Mures e aproape identica cu a noastra).

PostPosted: 19.07.2006 22:16
cred ca apropo de mers la cluj cu steagul acela imens ar fi frumos avand in vedere ca si noi avem asa ceva...va imaginati cum ar arata pe o parte stagul de la "U" si pe cealalta parte a salii steagu de la sibiu?superb... mda..degeaba k e imposibil de realizat. :(
PostPosted: 19.07.2006 23:01
dah clujeanco, dar diferenta e ca steagu vostru e de la fotbal.punct.
Inima noastra e galben-albastra !

PostPosted: 19.07.2006 23:19
era pur si simplu o idee si nu am specificat de unde e steagul sau care e mai mare,mai frumos,mai colorat etc. am zis doar ca ar arata bine(nu e asa?).imi facusem o parere foarte buna despre forumlul asta si despre ce faceti voi aici,nu credeam ca is discriminari dinastea cum ca is clujeanca sau sibianca...pur si simplu imi place baschetul indiferent de rivalitatile astea dintre galerii... cand am intrat pe forum mi s-a urat bun-venit. dar se pare ca nu sunt asa bine-venita.
PostPosted: 19.07.2006 23:34
bineinteles ca esti binevenita!m-ai inteles gresit...eu cand am zis "clujeanco" ma refeream strict la nickname-ul tau, nicidecum la faptul ca esti din cluj sau mai stiu eu ce...era doar o remarca, iar ceea ce am zis despre steag am vrut doar sa punctez ca steagul nostru este facut din iubire pentru baschet shi echipa, iar cel de la fotbal( in cazul vostru adus la baschet) e doar din mandrie si iubire pentru u(echipa de fotbal, nu cea de baschet)...atat, nu am vrut nicicum sa fie un atac direct asupra ta....deci...scuzele de rigoare!
Inima noastra e galben-albastra !

PostPosted: 20.07.2006 00:10
e ok. scuzati ideea...ca de aici s-a creat "conflictul". si sa revenim la subiect...
Previous

Return to Suporteri ai altor echipe