Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Catre moderatori

PostPosted: 06.05.2008 09:31
ai omorat-o deja? ca eu o mai vad la semnatura :)
PostPosted: 06.05.2008 14:43
evilsheep wrote:Are si el chef de vorba... E ceva rau in asta? :)
Btw... E din Sibiu.

ms (vlad?) am zis si yo ce am avut de zis la ce-am vazut. nu gasesc nimic gresit in asta da in fine..sau e o problema k unii scriu si altii nu? k pot doar sa citesc dak nu, oricum abonament la ziar n-am asa k...
Last edited by Supastar on 06.05.2008 15:02, edited 1 time in total.
PostPosted: 06.05.2008 14:49
Cu intarziere am vazut si eu acest topic reanimat si tin pe aceasta cale sa il felicit pe Calin pentru rationamentul de care da dovada cu fiecare ocazie.De asemenea,tin sa ii asigur de respectul meu pe baietii "de comitet" (cum imi place sa ii numesc),ce isi fac un ideal in viata din a analiza numarul de posturi al altor persoane. Intreb si eu: de ce limita pe numarul de mesaje al unui utilizator? Din cate am vazut mesajele sale au fost la obiect,cu substanta si in limitele bunului simt.
Si inainte sa acuzati sau sa vorbiti in necunostinta de cauza: da,il cunosc pe supastar si joc prin acest post rolul de avocat,doar ca pro bono. Niciodata nu-mi cade bine sa vad ca un utilizator e redus la tacere,cu atat mai mult cu cat imi e prieten.

PS: Daca se inscrie in asociatie primeste un numar de mesaje bonus dupa 6 seara si in weekend ?

Numai bine
Jos Cenzura
PostPosted: 06.05.2008 16:58
tudor_X wrote:faceti va rog rapid ceva cu Supastar asta ca murim toti de mesajele lui invechit... o fi vreun clujean? :)

Elassar wrote:De asemenea,tin sa ii asigur de respectul meu pe baietii "de comitet" (cum imi place sa ii numesc),ce isi fac un ideal in viata din a analiza numarul de posturi al altor persoane. Intreb si eu: de ce limita pe numarul de mesaje al unui utilizator?

daca te referi si la mine cred ca habar n-ai despre ce vorbesti...
Elassar wrote:Din cate am vazut mesajele sale au fost la obiect,cu substanta si in limitele bunului simt.

tu ai citit macar mesajele lui? iti dau linkul la 2 mesaje concludente:
http://csufans.sibiul.ro/viewtopic.php?t=1703
a raspuns la un mesaj scris in 15.09.2007 (care nu mai era deloc de actualitate)
http://csufans.sibiul.ro/viewtopic.php?t=1533&start=120
la fel, a raspuns la un mesaj care nu mai este de actualitate de un an (de un an de zile nu se mai semneaza petitia)
sunt multe altele dar te las pe tine sa le descoperi

dupa cum vezi, eu m-am plans de raspunsurile lui la mesaje expirate. daca tu crezi in continuare ca sunt la obiect si cu substanta... imi pare rau.
sincer, eu chiar nu am chef sa-mi pierd jumate de ora ca sa intru in fiecare subiect crezand ca se zice ceva nou dar cand-colo... :D
---------> Mai merita ceva?

NEVER FORGET, NEVER FORGIVE! (tocala, banica, olaru)
PostPosted: 06.05.2008 17:07
calin wrote:Gata. I-am dat privat cu linkul catre reguli. E ok baiatul.
Danny: da mah, te-ai cumintit. Ai inceput sa scrii si tu mai la subiect. Nu fa ceva sa ma contrazici ca-ti omor marmota de la semnatura :D

hahahaha..lasami marmota in pace ca ea o da la pace cu toti :D ... ia hai gata ca o ardem in offtopic :D
Huidu, trei morti, scapa oricum/Enache face puscarie pentru un pumn!
PostPosted: 06.05.2008 18:22
tudor_X wrote:dupa cum vezi, eu m-am plans de raspunsurile lui la mesaje expirate

si stau sa ma intreb atunci unde scrie k dak am yo ceva d zis intr-un subiect (fie el si de acum 2 ani sau cat o fi fost) nu am dreptul sa-l zic? k atunci trebuie pusa regula sa se raspunda cand vreti voi...asta e! nu totul in viata trebuie sa-ti convina da' stai k deja o ard in offtopic... :stuckinice: yo zic k unii dintre voi sa va mai destindeti k luati prea la serios forumismul asta
PostPosted: 06.05.2008 18:51
daca nu ar fi unii sa ia forumul in serios iti zic eu ca era demult un forum plin de injuraturi si de tot felul de oameni care inventeaza limba romana
România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
Image
PostPosted: 06.05.2008 19:33
corect da' nici asa sa face din tzantzar armasar
PostPosted: 06.05.2008 19:57
din pct meu de vedere linia de demarcatie intre un mesaj bun si unul prost este foarte greu de stabilit. pt ca nimeni nu-i perfect facem si noi ce putem. in cazul mesajelor pe care le-am sters am considerat ca incarca regulile urmatoare:
"NU e neaparat nevoie sa aveti un comentariu la fiecare subiect. NU are rost sa ziceti "da, asa cred si eu" sau sa puneti doar o iconitza.
1. aduce postul vostru ceva nou?
2. exprima o parere personala ARGUMENTATA?
3. puneti-va in postura cititorilor mesajului: i-ar plictisi mesajul vostru? "
de cate ori nu sunteti de acord cu o decizie de a mea puteti scrie aici si o sa va raspund.
va rog sa nu uitati ca forumul este privat iar accesul este un privilegiu, nu un drept!
cu prietenie,
Calin
www.posterland.ro - cel mai mare magazin de postere din Romania
www.calinturcu.net - I blog
PostPosted: 06.05.2008 20:53
bine hai k n-are rost sa ne lungim asa k oricum n-ajungem nicaieri....haidati la o bere :))
PostPosted: 07.05.2008 00:37
Multumim tie, Dumnezeu pentru accesul pe forumul echipei de baschet CSU Sibiu. :worship:

Domnilor, lasatio mai moale cu faze de genul asta. Nu iti convine ca un om isi exprima parerea sau exprimarea in sine? Nu il baga in seama, nu-i citi posturile. E o chestie mica in dreapta.. "Marcheaza toate subiectele ca fiind citite". Acel buton va poate oferi 1 min in plus in care nu mai sunteti obligati sa ne cititi opiinile puerile, pline de non-sensuri si total off-topic. Stergeti tot, faceti curatenie si nimeni nu cred ca se va supara. In afara de userul care ramane in plop, nestiind nici in al Tz-spelea ceas cu ce a gresit. Dar va stii sigur ca a gresit in urma mesajelor private, publice si atentionarilor repetate ca a depasit limita impusa de cartela.
PostPosted: 07.05.2008 07:45
1. Eroare. NU e forumul echipei de baschet, este un forum privat pus la dispozitia fanilor de Ovi Sopa si Monica. Asa ca intr-adevar este un privilegiu sa fii aici, chiar daca tu poate nu consideri asa. Mai ales ca toata munca a fost facuta gratuit, la fel si punerea la dispozitie a resurselor.
2. Sa facem si o regula impotriva blasfemiei? :D
3. Greseala logica: intai citesti mesajele si apoi iti dai seama daca au fost inutile sau nu. Deci propunerea ta cu butonul nu se poate pune in practica.
4. N-am prea inteles tonul tau ironic in mod gratuit. La fel, n-am inteles de ce te-ai atacat chiar tu.
Din pct meu de vedere discutia asta se incheie aici.
www.posterland.ro - cel mai mare magazin de postere din Romania
www.calinturcu.net - I blog
PostPosted: 07.05.2008 08:21
tudor_X wrote:2 mesaje concludente:
http://csufans.sibiul.ro/viewtopic.php?t=1703
a raspuns la un mesaj scris in 15.09.2007 (care nu mai era deloc de actualitate)
http://csufans.sibiul.ro/viewtopic.php?t=1533&start=120
la fel, a raspuns la un mesaj care nu mai este de actualitate de un an (de un an de zile nu se mai semneaza petitia)
sunt multe altele dar te las pe tine sa le descoperi

daca nici exemplele astea nu au fost concludente si inca mai sunt oameni care spun ca a procedat corect... punct.

PostPosted: 24.05.2008 12:54
imi poate explica si mie de ce nu pot atasa niciodata nimic la mesaje? tot timpul primesc eroarea: Scuze, ati atins limita de încãrcare de 2 MB chiar daca poza are 8 kb

PostPosted: 24.05.2008 13:43
tudor_X wrote:imi poate explica si mie de ce nu pot atasa niciodata nimic la mesaje? tot timpul primesc eroarea: Scuze, ati atins limita de încãrcare de 2 MB chiar daca poza are 8 kb

am verificat si nu ai nici o limitare pe user pentru atasamente. de pe cate calculatoate ai incercat? daca nu reusesti nici cum pot sa incerc eu de pe user-ul tau, cu permisiunea ta, normal.
PreviousNext

Return to Sugestii Forum