Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Propuneri si reclamatii

PostPosted: 07.06.2006 01:05
:-)
din punctul meu de vedere iti urez spor la treaba
eu nu am timp deloc acuma (licentaaaaaaaaa)
cand esti gata da un semn si in masura in care o sa fie lumea de acord........desi nu vad de ce nu ar fi
mai vb
"Multe suflete, un singur spirit: CSU"
PostPosted: 19.06.2006 15:51
a aparut si arhiva 2005-2006. acum sa vad cum faceti cu articolele din presa avand in vedere ca acolo sunt si articole de dupa terminarea campionatului :-)
am vazut azi ceva prbleme la "marcarea" mesajelor. imi tot apareau mesajele citite ca fiind necitite chiar si dupa ce le citeam (imi apareau citite iar dupa un timp iarasi necitite) si chiar si dupa ce apasam pe "marcheaza toate mes. ca fiind citite". asa face de obicei si nu am observat sau ...?
---------> Mai merita ceva?

NEVER FORGET, NEVER FORGIVE! (tocala, banica, olaru)
PostPosted: 20.06.2006 12:13
problema mai sus mentionata persista. imi apar marcate mesajele citite ca fiind necitite, mai mult. mesaje care le-am scris eu ieri cateodata nu imi apar doar dupa cateva refresh-uri. vreau sa stiu daca e ceva de la forum sau e calc. meu plin de virusi.

PostPosted: 20.06.2006 12:26
Eu nu am asemenea probleme dar e drept ca intru de pe acelasi calculator si ma logheaza automat.
PostPosted: 20.06.2006 12:35
Eu, unu, chiar nu am probleme de genu asta ! :mrgreen:

Pe mine ma "deranjează" :evil: o altă chetiune, destul de derutantă !
CEASUL :cuckoo: forumului este în urmă cu 2 ore !

Această chestiune malefică :twisted: a apărut din data la care s-a trecut de la ora de iarnă la cea de vară !
Singura rezolvare pt. problema mea este să mă logez, după care totul reintră în normal!

Forumul ăsta a devenit un fel de zonă crespusculară! :shocking:
PostPosted: 21.06.2006 09:29
problema cu ceasul tine de calc. care "gazduieste" forumul.

@tudor_X, problema ta tine de calc. tau. forumul lucreaza cu memoria cache, si asta mai face fitze. eu nu ma loghez automat nicaieri cand intru pe forum. acasa nu functioneaza ok, imi arata toate mesajele ca fiind citite, la firma e ok, mi le arata asa cum sunt. deci tine de calc.
PostPosted: 21.06.2006 12:08
ok, merci. problema e ca pana acum 2 zile totul a mers bine. doar de 2 zile am probleme si pasii pentru a intra pe forum sunt aceeasi.

PostPosted: 02.07.2006 09:55
Propun celui care realizeaza acest site sa deschida un topic pe pagina principala cu "articole din presa" Acolo sa postam tot ce apare prin ziare legat de baschet in general, de echipa, etc. Este mai usor sa aflam ce se scrie in ziare legat de noi direct de pe prima pagina si nu sa cautam un articol de ziar prin submeniuri. Poate fi "Articole din presa" ca meniu principal iar in acest meniu sa existe mai multe submeniuri cu articole despre echipa , jucatori, transferuri,sali etc Aceasta este doar o propune.
Exemplu
Articole din presa (meniu principal pe prima pagina)
...............-articole despre jucatori (submeniu)
...............-articole despre echipa (submeniu)
...............-articole despre asociatie (submeniu)
...............-articole despre transferuri (submeniu)
...............-etc
Judecati si luati cea mai buna decizie.
PostPosted: 04.07.2006 15:25
si eu sustin propunerea lui Resonantz.

in alta ordine de idei, intr-un timp (parca numai o zi) cand intrai pe forum si te logai iti aparea un mesaj de genul "aveti x mesaje private". m-i s-a parut mie? daca nu, de ce nu s-a continuat asa. Trebuie gasita o modalitate sa-i anunte pe membri daca au mesaje private ptr. ca eu am trimis unele de mai mult de o saptamana si nu au fost citite desi respectivii au mai intrat pe forum (un exemplu aici de fata - Resonantz :D ).

PostPosted: 04.07.2006 16:15
Stai linistit, nu am reusit sa-ti citesc mesajul. :lol:
Cand te loghezi, nu iti apare ca ai un nr de x mesaje. De fapt nici pe alte forumuri nu am vazut ca poti fi avertizat cand ai un mesaj. Cred ca singura solutie este sa-ti verifici singur casuta cu mesaje.
PostPosted: 04.07.2006 17:55
cand te loghezi trebuie sa iti apara mesajul cu numarul de mesaje private, dar trebuie sa ai grija sa nu ai un "pop-up window blocker" sau ceva de genul asta activ. daca ai asa ceva activ iti opreste toate ferestrele de tip "pop-up" (adica ferestre care iti "sar" pe ecran si de obicei contin reclame - explicatia am dat-o pentru cei care nu stiu ce e o fereastra pop-up). yahoo messenger instaleaza automat si un pop-up window blocker.

privitor la propunerea cu articole din presa, ideea mi-ar surade, pentru ca mai aranjeaza posturile, dar am o obiectie: se mareste mult prea mult forumul. si asa a devenit destul de stufos. mi eimi place ca atunci cand intru pe un forum sa incapa totul intr-o pagina de ecran.
PostPosted: 04.07.2006 18:15
Da Monica asa este, eu mi-am selectat optiunea de blocare a pop-ups deoarece imi apar o gramada de ferestre de pe alte site-uri. Prefer sa accesez personal casuta de mesaje. Referitor la "articole din presa" intr-adevar se incarca fereastra cu un rand in plus dar eu zic ca merita. Cred ca sectiunea "Articole din presa" este una din cele mai vizualizate.Datorita faptului ca apare de mai multe ori in diferite submeniuri si ar putea sa mai apara, eu as propune sa le ordonam.Mai asteptam pareri. Mie nu-mi incape tot site-ul pe o singura pagina. Am monitor de 17 si zoom-ul setat pe 100.
PostPosted: 04.07.2006 18:50
S-ar putea trece una din cele doua sectiuni "Suporteri ai altor echipe" sau
"Urari de toate genurile" in sectiunea "initiative suporteri" si introdusa sectiunea "Articole din presa" . Sper sa nu-mi "sara lumea in cap". :lol:
Eu atat am avut de zis in legatura cu acest subiect. Daca credeti ca e benefic pentru site faceti modificarea, daca nu lasati-o asa cum este.
PostPosted: 05.07.2006 13:55
Sustin parerea lui Resonantz... foarte buna... deoarece mie unul imi este putin greu (lene sa spun mai sincer) sa caut o chestie prin zeci de topicuri... si cred ca ideea cu articole din presa sortate pe categorii ar rezolva si problema ce apare cu articolele in alte topicuri legate sau nu de acel subiect... asa o sa stii ca daca vrei sa citesti ce mai scriu ziarele despre anume subiect intri rapid acolo ca stii unde este... altfel trebuie sa cauti topicul in care a fost scris... si este ceva timp pierdut...
"The harder the battle, the sweeter the victory!" Achille
PostPosted: 05.07.2006 22:49
Resonantz wrote:S-ar putea trece una din cele doua sectiuni "Suporteri ai altor echipe" sau
"Urari de toate genurile" in sectiunea "initiative suporteri" si introdusa sectiunea "Articole din presa" . Sper sa nu-mi "sara lumea in cap". :lol:
Eu atat am avut de zis in legatura cu acest subiect. Daca credeti ca e benefic pentru site faceti modificarea, daca nu lasati-o asa cum este.

Si eu sustin o sectiune separata pentru articole din presa. Daca ne uitam la numarul de vizualizari vedem ca e cel mai citit subiect.
PreviousNext

Return to Sugestii Forum