Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Subiectu' lu' Calin

De toate pentru toti
PostPosted: 01.03.2007 17:12
Claudiu spuse: "ar fi timpul ca forumul asta sa scape de aceasta plaga Smile numita "mesaje puse doar de dragul de a posta, mesaje fara subiect, predicat, fara continut, SAU OFF TOPIC" (e un adevarat sport deja pe aici sa fie off topic, mai ales dragii nostri jiji, brylu, calin, bauade, alexknics si altii de la knicksi si outsideri, am si un mesaj pentru acestia "bah, infestati un singur subiect cu mishtouri, nu toate Smile!"). Propun adminului Smile sa fie banati pe viata toti cei care mai bat campii prin alte subiecte (aoleo, deja si eu sunt off topic Smile).Gluma, gluma, dar e si o doza mare de seriozitate in ce am scris mai sus, ar trebui sa fim mai disciplinati in ceea ce scriem si unde scriem. Fara suparare!"

Pentru ca ii dau (partial) dreptate lui Claudiu dar pentru ca, dupa parerea mea, sunt putine subiecte in viata care trebuie luate in serios si pentru ca sub orice gluma se poate ascunde un sambure de seriozitate, declar deschis...

SUBIECTU' LU' CALIN

Persoanele fara umor si animalele tre' sa stea la usa:)
PostPosted: 01.03.2007 17:17
Claudiu wrote:e un adevarat sport deja pe aici sa fie off topic, mai ales dragii nostri jiji, brylu, calin, bauade, alexknics si altii de la knicksi si outsideri, am si un mesaj pentru acestia "bah, infestati un singur subiect cu mishtouri, nu toate :)!"). Propun adminului :) sa fie banati pe viata toti cei care mai bat campii prin alte subiecte (aoleo, deja si eu sunt off topic :)).

Dictatorule!!! :mallet: Eu ma autoexilez pe topicul asta ... vreo 5-10 minute :nana: Sa vina intariri! :dance02: ... si inca ceva, ma autosuspend din CSU Knicks :noshare: ... asta pana cand nasu' JijiTeo a lu' Ghitza din Portiza ma va ameninta... adica ma va convinge sa ma intorc la echipa.

Da' ce am bah frate, ce caut eu aici?! :popcorn:
PostPosted: 01.03.2007 17:21
Referitor la protest
( http://csufans.sibiul.ro/viewtopic.php?t=1510&start=45 )
propunea bauade sa facem tricouri roz cu textul:
my shirt is pink, the sky is blue / and i'm disappointed by CSU

Rhadoo, le bagam la fanshop? :) eu zic sa nu faci marimi mai mari de S ca nu le cumpara nici naiba. Si pe partea cealalta le facem galbene - planul B.
Last edited by calin on 01.03.2007 17:32, edited 1 time in total.
PostPosted: 01.03.2007 17:25
In primul rand, am o maaare nedumerire cum am ajuns eu sa fiu citata alaturi de aceste mai_animalule ale forumului si mai ales alaturi de jiji teo, pe care nu-l scot din arogantze... Cred ca a fost o greseala nefortzata a domnului presedinte si deja plange in hohote pentru ca mi-a creat o asemenea mare tristetze.
In al doilea rand, prevad ca acest subiect o sa ajunga la groapa de gunoi, asta dupa ce monica o sa rada copios - desi nu suntem deloc off topic :)
Mai vroiam cu siguranta sa zic ceva si in al treilea rand, dar avand in vedere ca acesta este un topic de offtopicuri, voi reveni.

Cu stima,
bauade
PostPosted: 01.03.2007 17:28
Deci numa un pic... In primul rand vreau sa subliniez maniera dictatoriala a lui Claudiu, care vrea sa ne inchida gura intr-un mod de-a dreptul violent, numa banane si smile-uri... de parca n-ar stii ca noi suntem cu branza, nu jiji?

In al doilea rand, as vrea sa subliniez faptul ca in aceste vremuri fumurii, negre, in tonuri de gri, topicul intretinut din concurenta Outsideri-Knicsi, este singurul care a primit cronici favorabile din partea oamenilor de bine de pe acest forum, carora le multumim din suflet
Mircea D.:
Maih oameni buni noroc cu voi ca mai destindeti atmosfera. Jiji as vrea sa ma autopropun pentru echipa, sunt un fel de Ochirosii (vezi avatarul), stiu ca nu o sa joc prea mult da macar sa am un tricou cu autografele voastre.

In al treilea rand, Claudiu vad ca se autoexclude dintre Knicsi, din moment ce isi amendeaza tocmai colegii sai de echipa, ceea ce nu-i bine pentru Outsideri... :nirvana: :nirvana:

In al patrulea rand, auzi bah Caline... tu cum iz permiti sa faci subect nou acilea pe forum... Tu nu vezi pe ce loc ai fost pus in topul enervantilor???
JIJITEO, BRYLU..... CALIN. Bah Jiji, asta micu si-o ia in cap de cand are romantze cu clujenii.

P.S. Daca aveti frun preten care are marmacie... rezolvati-l pe Knicsu de-o doza de Extraveral, ca o luat-o pe ulei saracu, numa iconite de astea isterice in mesajul lui... medicamenteeeee, medicamenteeee, medicamenteeee

P.P.S.: A, si am mai uitat ceva.
:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:
Last edited by brylu on 01.03.2007 17:31, edited 1 time in total.
Daca Frodo nu arunca inelul, eram cu totii in cacat http://www.brylu.ro/
PostPosted: 01.03.2007 17:28
mi-am gasit anti-motto la subiect:
citat din bauade:iti dai seama cate lucruri frumoase am putea face impreuna, astia care ne preocupam de csu, daca ne-am ocupa de treburi serioase?
PostPosted: 01.03.2007 17:29
bauade wrote:voi reveni

... sa nu uiti sa aduci si niste bere.
PostPosted: 01.03.2007 17:34
bauade wrote:Cu stima,
bauade

Da' ce-i aici draga, Cenaclul Flacara?!

Ai adus berea aia?

PostPosted: 01.03.2007 17:34
nu mai inteleg nimik ,,, da io cu cine votez ? ,,, la ASG fireste ...
PostPosted: 01.03.2007 17:35
Razvan wrote:nu mai inteleg nimik ,,, da io cu cine votez ? ,,, la ASG fireste ...

aaaaaaah ... tu ai baut mah berea aia?!
PostPosted: 01.03.2007 17:35
Tu vezi daca nu poti rezolva de extraverale pentru asta micu... acuma o dat-o si in Adrian Paunescu...
E in criza tot mai rau, curat sevraj...

Aaaaaaa, acuma mi-am adus aminte ce uitai mai devreme...
Deci MONICA... iti hakeresc useru de ne arunci la groapa si pun neste mesaje languroase la subectu "Buzele Oanei - mit sau realitate".
Last edited by brylu on 01.03.2007 17:37, edited 1 time in total.
Daca Frodo nu arunca inelul, eram cu totii in cacat http://www.brylu.ro/
PostPosted: 01.03.2007 17:36
Revin:
alexknicks, pentru tine, bere de la mine faranumafaranumarfaranumar, ca joci in echipa adversa, te fac jucator de sumo pana la stritboale.

Restul, joc de glezne, baietzi. Sau de buricele degetelor. Dupa caz.

Cu stima,
bauade (cosmos TV)
PostPosted: 01.03.2007 17:37
Oare restul lumii ce crede despre noi? Ca am luat-o razna de la munca? Oare tzine?

PS. Sambata toata lumea-n roz!
www.posterland.ro - cel mai mare magazin de postere din Romania
www.calinturcu.net - I blog

PostPosted: 01.03.2007 17:38
Extraverale este (ca e mai putin de 50) , acum sa punem numai mana pe kix-ul ala , daca il mai prindem la meciuri in sala Transilvania sa i le administram.
Hac , parerea mea
PostPosted: 01.03.2007 17:39
Razvaaaaaan, n-ai inteles nimic, tu esti cu outsiderii, pune berea aia deoparte, mamicule!!!! (bashca era si expirata)
Next

Return to Mozaic