Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Etica in presa

De toate pentru toti
PostPosted: 11.07.2007 15:32
caline, nu-l inchide, ca vom mai avea de discutat pe marginea subiectului asta. sper sa discutam data viitoare pe chestii concrete si nu pe baliverne.
Daca Frodo nu arunca inelul, eram cu totii in cacat http://www.brylu.ro/
PostPosted: 11.07.2007 19:00
fratilor!!!!!eu unul sunt satul de dispute care sa degenereze in expresii si cuvinte demne de "groapa de gunoi"!!!!
trebuie sa fim constienti ca acest forum este mai mult decat un simplu loc in care cativa suporteri sibieni dezbat subiecte legate de csu sibiu si baschet in general.
foarte multa lume straina de sibiu si de noi a aflat de acest forum, care este astfel "rasfoit" de mult mai multe persoane decat ne-am imagina.
daca vrem sa aratam intr-adevar ca niste suporteri si mai ales oameni seriosi, corecti si cu bun simt, atunci nu cred ca ar trebui sa raspundem unuia sau altuia care arunca tot felul de provocari murdare!!!cum a fost acum cazul cu informatie ala ...
normal, le raspundem, dar nu intram in jocul lor murdar!si mai ales, nu uitati ca exista si privatul, unde se pot discuta in absolut toate modurile orice "neintelegere" ...
ar fi pacat sa ne facem de ras si sa stricam renumele de care se bucura suporterul de baschet din sibiu ...

PS sa ma scuzati daca am fost off-topic, dar aici a fost ultima disputa care m-a facut sa va scriu randurile de mai sus!
Previous

Return to Mozaic