Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

DEPLASARE IN TURCIA

PostPosted: 18.09.2008 18:30
SALUT TUTUROR ,VREAU SA ANUNT POATE UNA DINTRE ULTIMILE MELE ACTIUNI CA LIDER DE GALERIE ,POATE UNII DINTRE VOI STITI,POATE UNII NU. DAR CA UN APOGEU AL "CARIEREI" MELE DE SUPORTER INFLACARAT A APARUT ACEASTA OPORTUNITATE CA CSU SIBIU ECHIPA PE CARE NOI O IUBIM SA JOACE IN EUROPA.NU DE MULT AM VORBIT CU CINE AM AVUT OCAZIA CA CE FRUMOS AR FI CA NOI SUPORTERII SA ORGANIZAM O DEPLASARE IN EUROPA,SI DUPA PRIMELE INFORMATII DADEAM UN PRET DE 40 EURO PENTRU TRANSPORT DAR DUPA CE AM AFLAT DESTINATIA SI AM SUNAT LA MAI MULTE FIRME DE TRANSPORT S-A AJUNS LA PRETUL DE 50 EUROI PLUS 10 EURO TAXA DE VIZA PENTRU TURCIA
NU STIU CATI DINTRE NOI AR FI DISPUSI SA PLATEASCA ACESTI BANI DAR EU STIU CA ESTE ULTIMUL LUCRU CARE VREAU SA SE REALIZEZE IN VIITORUL APROPIAT LEGAT DE CSU
POATE PE VIITOR URMASII NOSTRII (SI NOI PE URMA LOR) SA REALIZEZE DEPLASARI IN EUROLIGA DAR PENTRU INCEPUT EU ZIC CA ESTE BINEVENITA O DEPLASARE IN TARA CARE DA IN FIECARE AN CEL PUTIN O ECHIPA IN EUROLIGA
ASA CA VORBA LUNGA SARACIA OMULUI, VREU SA ANUNT DEPLASARE IN TURCIA :50 EURO DEPLASAREA
PLUS 10 EURO DE PERSOANA VIZA DE TURCIA

DEPLKASAREA VA DURA IN JUR DE 42 DE ORE DUS INTORS CU MECI CU TOT SI CRED CA NU NECESITA CAZARE LA HOTEL DEOARECE AVEM DOI SOFERI SI CEI CARE VOR SA MEARGA SE VOR ODIHNI IN AUTOCARE SUPER DOTATE

DECI IN CONCLUZIE ASTEPT CEL PUTIN 50 DE PERSOANE CARE DORESC SA FACA ACEASTA DEPLASARE ,RASPUNSUL TREBUIE DAT IN DOUA SAPTAMANI,TOTODATA ASTEPT SI ALTE OFERTE DE LA ALTE FIRME CARE STITI VOI CA AR FACE ACEASTA DEPLASARE MAI IEFTIN
NU VREAU SA SE CREADA CA ACEASTA DEPLASARE ESTE CA O AFACERE DE A MEA ESTE DOAR UN VIS DE AL MEU CARE VREAU SA SE IMPLINEASCA INDIFERENT DE TRANSPORTATOR SI DE PERSOANA CARE ORGANIZEAZA ACEASTA DEPLASARE
ATENTIE ACEASTA DEPLASARE NECESITA PASAPORT CARE COSTA APROAPE 100 LEI SI DUREAZA 10 ZILE

Return to 2008-2009