Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Brice

PostPosted: 05.08.2009 13:40
Ce-aveti ma cu omul? E meseria lui, e normal sa vrea sa castige mai multi bani. Ce vroiati, sa stea la Sibiu pe vecie pe 4-500 de euro, angajat pe la cine stie ce firma? Cum dracu sa refuzi echipa campioana, care sigur iti ofera si un salariu baban, de 5-6-7 ori mai mare decat la Sibiu, sa ai sansa sa joci in cupe europene, sa ai sansa sa fii campion? Terminati cu copilarismele si cu fantezismul. Nici un jucator nu e legat ombilical de CSU Sibiu. Iar jucatorii de la Cluj, ca sunt tot dati exemplu pe cilea, credeti ca raman acolo din dragoste pentru culori? Nu, raman pentru ca acolo e casa lor si pentru ca clubul le asigura un salariu la fel de bun ca la orice alta echipa. Aia nu stau in camine si primesc salarii din trei cifre, fiti siguri.
Daca Frodo nu arunca inelul, eram cu totii in cacat http://www.brylu.ro/

PostPosted: 05.08.2009 19:57
In camine tot nu e rau, eu stiu pe unii care stau in niste mansarde deasupra garajelor ...
Nea Mircea, suna-l pe Peter !!!
PostPosted: 05.08.2009 21:22
brylu wrote:Ce-aveti ma cu omul? E meseria lui, e normal sa vrea sa castige mai multi bani. Ce vroiati, sa stea la Sibiu pe vecie pe 4-500 de euro, angajat pe la cine stie ce firma? Cum dracu sa refuzi echipa campioana, care sigur iti ofera si un salariu baban, de 5-6-7 ori mai mare decat la Sibiu, sa ai sansa sa joci in cupe europene, sa ai sansa sa fii campion? Terminati cu copilarismele si cu fantezismul. Nici un jucator nu e legat ombilical de CSU Sibiu. Iar jucatorii de la Cluj, ca sunt tot dati exemplu pe cilea, credeti ca raman acolo din dragoste pentru culori? Nu, raman pentru ca acolo e casa lor si pentru ca clubul le asigura un salariu la fel de bun ca la orice alta echipa. Aia nu stau in camine si primesc salarii din trei cifre, fiti siguri.

4-500 euro...fi serios...revinoti brylu :)
Huidu, trei morti, scapa oricum/Enache face puscarie pentru un pumn!
PostPosted: 18.08.2009 00:06
Nu e vina lui brice ca a plecat, e normal sa plece unde-s mai multi bani, doar nu joaca pe gogosi, baschetul se joaca pe bani...gresala este a clubului ca nu a gasit fondurile alea afurisite ca sa-l pastreze macar pe brice, sau macar pe bata, insa am pierdut 2 romani valorosi din lot...pentru ca la noi niciodata nu sunt bani :banghead:
ptr. cei 3 paraziti intestinali: banica, grigoras, olaru :toilet_claw:
http://masa-cavalerilor-rotunzi.blogspot.com/
Previous

Return to Fosti jucatori