Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

1.Beni Pelger

PostPosted: 12.11.2005 16:09
:lol: Ne-am prins de gluma! Daca nu o sa fie meci de retragere, asa oficial, poate totusi ne intalnim mai multi, neoficial, la un baschet! :wink:
Salutari lui Marcel! Il asteptam si pe el aici!
"All you can do is keep trying, regardless of what happened the play before." -John Stockton

www.matiu.ro

PostPosted: 19.11.2005 05:35
Claudiu e aproape imposibil sa iti faci meciul de retragere alaturi de copilul minune pentru ca singurul post pe care el ar putea juca intr-o echipa cu tine ar fi acela de minge sparta!
PostPosted: 24.11.2005 21:05
[QUOTE=Stefan Lecca]Saluta-i din partea mea pe Claudiu si pe Benjamin.
Cu primul desi am avut f. multe contre in cariera (ne tineam reciproc...)vreau sa cred ca am ramas in relatii bune, eu il respect mult pt ca a fost un mare jucator, iar cu Beni pot spune ca sintem amici, ultima data cind ne-am vazut, i-am imprumutat masina mea sa mearga cu Jean si nevestele la un picnic in Paltinis.
Mi-ar placea sa-mi scrie, da-le tu, te rog, link-ul spre forumul asta.[/QUOTE]

Va saluta Stefan! Asta e link-ul: http://www.totalsport.ro/forum/showthread.php?t=9278
"All you can do is keep trying, regardless of what happened the play before." -John Stockton

www.matiu.ro
PostPosted: 12.12.2005 16:17
ma numesc adi si merg la sala din 1994-1995 pt csu beni si domn' profesor reprezinta cam ce au fost haig si popescu pt generatia de aur din fotbal
alaturi de tordai,alecu,lefter,lapadat,spanu si mai tarziu kovacs,bubanja si spasojevic(din pacate prea putin timp) ei sunt de fapt generatia de aur a bachetului sibian
mersi baieti pt tot ce ati facut pt sibiu si speram ca :"d",evans,bata,fratii mocanu si ceilalti sa aduca un nou titlu la sibiu.ar fi sarbatoare

PostPosted: 28.04.2006 19:31
buna Beni!...nu imi vine sa cred ca dau de tine aici..."nepoata" iti aminteste de ceva sau cineva?(sper ca da)am intrat intamplator pe acest forum si uite cate surprize...salutari familiei tale toate cele bune si ma bucur ca am dat de tine...
PostPosted: 24.07.2006 09:02
Beni, ma bucur foarte mult ca ne-am vazut si ca ai fost impreuna cu noi la sarbatoarea de ieri. spuneai ieri ca noi, suporterii, am reusit sa va facem o mare bucurie. o meritati din plin pentru ca voi ne-ati adus bucurii mult mai mari prin ceea ce ne-ati aratat meci de meci.
suporterii CSU nu vor uita niciodata ce ai facut pentru echipa impreuna cu coechipierii tai!

PostPosted: 24.07.2006 11:52
Beni iti multumim pentru ziua de ieri. Tu si Domn Profesor ne-ati facut sa ne simtim extraordinar si sper ca voi va-ati simtit la fel de bine. Iti multumim pentru tot ce ai facut pentru echipa noastra si sper sa te revedem cat mai curand. Poate pe banca tehnica la CSU (speranta moare ultima).

PostPosted: 27.03.2007 01:07
Am citit de vre-o cinci ori pana acum interviul cu Benni si cred ca ar fii de folos daca cineva ar face o traducere si l-am da celor care fac parte din actualul lot. Cred ca multi ar avea ceva de invatat si ar trage cateva concluzi de acolo ce ii vor ajuta cu siguranta pe viitor pe unii dintre jucatori.
Benni chiar nu ma asteptam sa tii minte acel moment de dupa semifinala cu ploiesti din 2001......mersi mult, si pot spune ca ma simt mandru ...iar aceea imbratisare a contat enorm pentru sufletul si starea mea de atunci. Multumesc din suflet si chiar imi aduc aminte ca si domn Profesor mi-a spus cateva cuvine care mi le reamintesc chiar si acum. Cat de aproape era pe atunci relatia suporter - jucator , sufeream cu totii impreuna. Au fost si mai sunt inca niste oameni extraordinari din toate punctele de vedere.
Va iubim la infinit !!!

PostPosted: 25.07.2008 11:17
placuta surpriza sa te revad prin sibiu si pe deasupra si neschimbat de park anii au trecut doar pt unii dintre noi! :( sper k si pt tine e la fel de frumoasa revederea cu noi astia de pe-aici si k vei avea o vacanta ok!
PostPosted: 23.05.2009 10:01
La Multi Ani Beni Pelger!
"Ionele azi nu joaca "u"" :D
Previous

Return to Fosti jucatori