Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Claudiu Muntean

PostPosted: 29.11.2005 21:31
Ce atatea intrebari.....Cine a fost aproape si la curent cu tot ce se intampla in jurul echipei stie de cine este dezamagit Claudiu...
PostPosted: 24.07.2006 08:56
domn' profesor, a fost o mare onoare sa joc in aceeasi echipa cu tine si m-am simtit extraordinar de bine atit in teren, cit si la "sedinta tehnica" de dupa. multumesc pentru implicare si daruire! sper sa mai am macar o data sansa pe care am avut-o ieri.

PostPosted: 22.11.2006 17:12
salut dom profesor ia ghici cine sint? iti dau un hint lasa calu si treci la volan

PostPosted: 05.07.2007 14:21
Poate lumea zice ce stiu eu, sau cine sunt. Ei nu ma laud dar am trait langa echipa veche si stiu cum era, Claudiu si cu Beni au ales o viata mai buna familiei si au plecat din tara. Pentru uni a fost usor pentru alti mai greu, stim ca nu e usor sa o iei de la capat intr-o tara straina sau mai ales in Canada unde este Dom Profesor cel care a bagat spaima in toate echipele de baschet cand ajungea aproape de linia de 3 puncte si se lasa in jos si inscria, singur mod ce puteai face era sa te uiti cum intra minge in cos, insa a plecat si el si Beni, Cuiu si alti pentru ca familia sa aiba un trai decent. Asa ca nu am plecat la alta echipa din tara sau sa joce nu stiu unde a plecat unde a crezut ca e mai bine.
PostPosted: 05.07.2007 15:44
dasu_boy wrote:Poate lumea zice ce stiu eu, sau cine sunt. Ei nu ma laud dar am trait langa echipa veche si stiu cum era, Claudiu si cu Beni au ales o viata mai buna familiei si au plecat din tara. Pentru uni a fost usor pentru alti mai greu, stim ca nu e usor sa o iei de la capat intr-o tara straina sau mai ales in Canada unde este Dom Profesor cel care a bagat spaima in toate echipele de baschet cand ajungea aproape de linia de 3 puncte si se lasa in jos si inscria, singur mod ce puteai face era sa te uiti cum intra minge in cos, insa a plecat si el si Beni, Cuiu si alti pentru ca familia sa aiba un trai decent. Asa ca nu am plecat la alta echipa din tara sau sa joce nu stiu unde a plecat unde a crezut ca e mai bine.

:idea2: am citit de 2 ori postul asta dar nu am idee ce vrei sa zici
---------> Mai merita ceva?

NEVER FORGET, NEVER FORGIVE! (tocala, banica, olaru)
PostPosted: 05.07.2007 20:44
mdea si ce titlu' ... "Pentru voi e mercenar pentru alti e un idol in viata" poate a vrut sa-si citeasca o parte din jurnal ... sau poate nu s-a adresat fanilor csu ...

PostPosted: 06.07.2007 00:29
Care dintre voi sunteti noi suporteri si cei vechi. Nu cred ca v-am vazut pe uni dintre voi la meciurile vechi sunteti acuma de cand vrezi sa pareti cool, sau sa ne dam marii. Ca alt sport nu e. Care stie exact care era echipa si astea. Nu ma laud dar unele articole despre unii jucatori sunt chiar nefondate si mincioase. Si va credeti fani CSU. Si canii rad de uni dintre voi. :mallet: :banghead:
PostPosted: 06.07.2007 00:38
Eu zic mai bine sa ignoram ce nu intelegem. D-le "dasu_boy", in primul rand cred ca ar trebui sa va corectati varsta, daca sunteti din vechea garda este imposibil sa aveti 17 ani, asta ar insemna ca la primul titlu aveati 5 ani!!!!!!!!!!!!1 Nu cred ca a fost cineva in vechea garda care sa fi avut 5 ani in 99. In rest, cu tot respectul, nu inteleg ce vreti sa spuneti si la ce va referiti (si nu sunt singurul). Va rog sa fiti mai explicit. Iar in ce priveste afirmatia de la finalul mesajului dvs de mai sus, o sa va rog sa va abtineti de la alte asemenea expresii.
PostPosted: 06.07.2007 10:39
Si daca se poate sa aveti ceva mai multa grija cu limba romana, care nu are nicio vina in cazul de fatza :)

PostPosted: 07.07.2007 23:18
Nu am cu nimeni de pe fan club si nici nu voi avea. Insa un lucru e cert, (repet) nu toti fani de pe site stiu despre anumiti jucatori sau cum au evoluat. Sincer nu e treaba mea, insa stiu ca pe acest forum, se poate discuta liber, exprimarea opiniei si a puctului de vedere. Insa daca cineva se crede ofensat de spusele mele imi pare rau e parerea mea. Nu ma laud, ca nu sunt de 40 de ani sa stiu ce e CSU in Sibiu, insa din 99 de la varsta de 10 pana in 2002 la varsta de 12 ani am fost la toate meciurile. De atunci pana in prezent mai putin datorita unor evenimente din familie. Si la final vreau sa va mai zic ceva, chiar daca credeti ca am numa 18 ani si nu stiu nimic. unele lucruri le judeci mai bine decat un adult. Nu tot dar anumite lucruri.
Daca cineva s-a suparat pe mine sa imi trimita un mail si sa imi zica, ce anume l-a suparta, parerea lui asupra unui masaj lasat care l-a ofensat.
Si acuma va las sa ganditi problema ca doar nu suntem animale si sa ne gandim cum sa il omagiem pe Elemer Tordai pentru munca depusa in echipa si la castigarea celor doua campionate singurele pe care le avem, nu credeti ca macar atat merita si el, dupa ce s-a luptat cu o boala necrutatoare si a plecat de langa noi prea tanar.
Previous

Return to Fosti jucatori