Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Lotreanu mai joaca sau s-a lasat ?

PostPosted: 04.02.2006 21:01
Ce s-a intamplat cu Dragos Lotreanu.nr 8?se pare ca nu mai joaca ...sau?stie careva ceva ...nu apare pe lista transferurilor de pe site-ul federatiei
mersi
PostPosted: 04.02.2006 21:02
e la tg. mures
PostPosted: 09.02.2006 00:08
Lotreanu mai joaca, sau mai bine spus este si el in teren, acolo, sa iasa la numar. Joaca foarte, foarte slab, sub media echipei. Cel putin in meciul cu Sibiul.

PostPosted: 06.03.2006 15:30
Dar cum de le stii tu pe toate mai? Pai cum sa stii cum joaca Lotreanu daca tot timpul a fost tinut pe banca pentru ca negrii sa-si ia banii. Sau ce stii tu despre bascket?? Eu zic sa treci pe forumul de la hambaliste ca aici iti dai cu parerea degeaba. Eu l-am vazut pe Lotreanu jucand la juniori. Dar la CSU Sibiu au loc numai americanii. Daca romanii din echipa ar fii tari, ar pleca cu totii. si echipa s-ar numi CSU USA. :sarc:
PostPosted: 06.03.2006 15:55
Un mesaj din ciclul "un suporter furios...si anonim" dar care se crede "cineva" :lol: . Mesajul meu anterior exprima parerea mea (intr-un mod civilizat). Ceea ce ai scris mai sus nu e chiar civilizat, asa ca nu am ce sa mai scriu ca raspuns unor asemenea "membrii".
PostPosted: 06.03.2006 15:59
"cineva" esti ceva ruda cu lotreanu de ii ti apararea la penalul ala ? :mrgreen:
Jos Cenzura
PostPosted: 07.03.2006 09:35
"cineva" ori esti subiectiva ori tu nu ai habar de baschet. si modul in care te adresezi lui Claudiu........dar ce sa astepti de la "cineva"???
In meciul de cupa cu Muresul jucat la sibiu........Lotrean nu a facut mai nika a jucat undeva acolo pe la media echipei sale......care e mult sub cea a sibiului. Cand inca mai jucat la sibiu, parca juca ceva mai bine.....sau avea cu cine juca.......
Apropo de CSU USA....prefer de o mie de ori sa se numeasca asa decat CSU SERBIA, CSU FRANTA sau mai stiu eu ce.
Americanii au adus la Sibiu ce Lotrean nici macar nu putea visa
Si sarbii........joaca bine da nu au imaginatie........a se vedea cum joaca dinamo, Clujul.....un joc precis, eficient....asta e motivul pt care nu-i putem bate la ei acasa, si greu la noi acasa.....dar deloc spectaculos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ce ar fii baschetul fara spectacol??????
"Multe suflete, un singur spirit: CSU"

PostPosted: 07.03.2006 16:11
Dragii mei,

Nu inteleg de ce desfintati un jucator, si jigniti un jucator astfel. Nu stiu pe cine a deranjat omul despre care vorbim... Va doresc numai bine si cuvinte frumoase in vocabular. Sa aveti o primavara frumoasa.

PostPosted: 07.03.2006 16:43
Dar ce v-ati mai aprins fratilor.
Se scrie Lotreanu, nu Lotrean.
Se scrie membri, nu membrii.
Asta ca sa aveti habar de ortografie.
Puteti sa va atacati voi pana muriti ca am dreptate. Si stiu mai mult baschet decat va inchipuiti. Pentru ca joc. Si chiar sunt cineva in lumea baschetului.
V-ati gasit voi sa plezniti jucatori. Si in afara de faptul ca beliti ochii de pe banca si sunati din trompete nu faceti nimic.
Repet, Lotreanu nu a avut sansa sa joace. La fel ca altii care au fost mai destepti si s-au carat. Nu vreau sa ma cert cu voi. Si eu lupt pentru Sibiu prin sport. Dar sa tarati in mizerie jucatorii de cate ori nu va convine e nasol
PostPosted: 07.03.2006 17:56
Domnisoara,
in mare parte iti dau dreptate, doar ca nu cred ca esti in masura sa critici gramatica altora: "hambaliste", "bascket", ar "fii" tari

PS. Forumul de gramatica e langa cel de hambaliste, prima la stanga. Cam toti ar trebui sa-l frecventam, mai ales cei sub 18 ani, ca la unii te apuca jalea.
PostPosted: 07.03.2006 18:06
Si daca tot esti asa de "tare" de ce te ascunzi dupa un pseudonim? Unii dintre noi macar isi scriu parerile si au numele lor la vedere.

In ceea ce priveste "desfintatul" unui jucator, daca el a jucat prost ce voiai sa scriem? Ca a jucat bine? Daca tot esti asa de "tare" ai fi putut sa-ti scrii (cu doi de i :wink: ) parerea ta de "cunoscatoare", mai avizata decat a noastra.

Imi cer scuze persoanelor "cunoscatoare" atat ale fenomenului baschetbalistic cat si a limbii romane (si care mai fac si parada cu asta, incercand sa ne arate cat de mici si neinsemnati suntem noi, unii suporteri care criticam o echipa sau un jucator). De asemenea imi cer scuze in numele tuturor celor de aici care scriu cu greseli de ortografie din diferite cauze. :( :( :(

O sa incercam sa transformam acest forum in unul afiliat academiei romane (se scrie cu initiala mare, stiu, dar uite asa nu vreau sa scriu cum trebuie, poate se oftica cineva) si o sa exmatriculam toti membrii (cu doi i, tot doar asa) care nu scriu literar, corect gramatical, care nu respecta semnele de punctuatie, s.a.

O sa mai facem o rubrica speciala in care o sa semnalam si o sa infieram greselile de ortografie ale membrilor, facandu-i sa roseasca de rusine si sa-si fi dorit sa nu fi intrat niciodata pe acest forum care se doreste a fi un forum al elitelor (de fapt doar "cineva" vrea asta dar ar trebui sa caute in alta parte).

Acum am terminat cu partea asta. Asa ca o sa scriu si ceva serios:

Mai "cineva" (a se citi fata), (scuzati limbajul dar m-a scos din pepeni) vezi-ti de treaba ta. Daca ai vreo treaba cu Lotrean nu ma intereseaza dar nu mai scrie asemenea mesaje. Ramai in limitele decentei. Vezi ca aici nu se (mai) practica atacurile la adresa membrilor (am uitat sa scriu cu doi i dar o sa corectez mai tarziu). Nu o sa reusesti sa ne faci sa ne schimbam parerea despre acest jucator (neinsemnat ca valoare dupa parerea mea).

De fapt, daca nu se deschidea acest subiect nici nu mi-as fi amintit ca exista un jucator cu acest nume.

Succes la studiul gramatici (aici am pierdut un i, nu te superi, nu?) Dar pe noi nu ne intereseaza asa ceva. Asa ca mai lasa-ne cu acest subiect.
PostPosted: 07.03.2006 18:13
cineva wrote:Pai cum sa stii cum joaca Lotreanu daca tot timpul a fost tinut pe banca pentru ca negrii sa-si ia banii. Sau ce stii tu despre bascket?? Eu zic sa treci pe forumul de la hambaliste ca aici iti dai cu parerea degeaba.

In primul rand , la varsta pe care spui ca o ai dai dovada de rasism ! E adevarat ca se scrie membri si nu membrii, dar aici sa stii ca nu suntem pe un forum al Academiei Romane(apropo, se scrie handbaliste si nu hambaliste-mai ales ca este vorba de un termen sportiv).
cineva wrote:V-ati gasit voi sa plezniti jucatori. Si in afara de faptul ca beliti ochii de pe banca si sunati din trompete nu faceti nimic.

E adevarat ca belim ochii si dam din trompete , dar o facem pe banii nostrii si pt ca , mai ales in ultimul sezon, avem parte de spectacol, de cand "negrii" au venit la noi ! Poate ca nu stii, sau daca stii da-mi voie sa-ti reamintesc, ca avem si initiative ! Intamplarea face ca astazi sa se implineasca 5 luni de zile, de cand a luat fiinta forumul; iar in acest timp , am strans bani pt doua torturi (pt Clavon si Evans) si suntem f. aproape sa finalizam strangerea de fonduri pt cel mai mare steag al unei galerii de baschet din Romania! Dupa cum vezi nu suntem chiar lipsiti de initiative.
Totul a inceput de la afirmatia , la care subscriu si eu, atentie e vorba de meciul Sibiu - Mures
Claudiu wrote:Lotreanu mai joaca, sau mai bine spus este si el in teren, acolo, sa iasa la numar. Joaca foarte, foarte slab, sub media echipei. Cel putin in meciul cu Sibiul.

Daca nu ma insel, esti jucatoare la Magic Sibiu
cineva wrote:Nu vreau sa ma cert cu voi. Si eu lupt pentru Sibiu prin sport. Dar sa tarati in mizerie jucatorii de cate ori nu va convine e nasol

si mi se pare ca dai dovada de subiectivism.
Poate ca si noi gresim, cand criticam jucatorii, dar asta se intampla pt ca venirea americanilor (+ Brice) a ridicat mult prea sus, si prea brusc, asteptarile suporterilor ! Asta e realitatea !
Sper sa-ti reconsideri opinia, in privinta noastra ! :scratchchin:
PostPosted: 07.03.2006 18:20
Raul, nu cred ca ne intereseaza parerea unei persoane extrem de subiective (se vede dupa modul in care il apara pe LotreanU :cry: ). Daca ne-ar interesa parerea fiecarei persoane de acest gen unde am ajunge? Laso cu academia ei! (trebuia o liniuta de despartire in aceasta propozitie dar nu mai stiu pe unde trebuia sa o pun :cry: :cry: )
PostPosted: 07.03.2006 18:28
Ok. Dar si eu am ramas mut cand am vazut mesajele ei . :ignore:

Abia astept sa vad STEAGUL ! :dance02: :banana:
PostPosted: 07.03.2006 18:35
Corect. Le avem noi pe ale noastre, nu trebuie sa pierdem vremea cu asa ceva.

Sa vedem steagulllll :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :dance02: :dance02: :dance02: :dance02: :box: :box: :box: :box: :box:

P.S. Dar pentru asta ne mai trebuie niste bani.... :cry:
Next

Return to Fosti jucatori