Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Mod De Impacare!!

PostPosted: 25.11.2006 12:11
Nu am gasit nici un titlu mai bun pentru acest subiect!!

ROG ca pe toti cei care vor sa dea o replica acestui mesaj sa se gandeasca foarte bine si de 2 ori inainte sa posteze!

In ultimul timp sau creat o gramada de presiuni asupra tuturor , si a supra echipei si a supra suporterilor si multe certuri au intervenit,multora nu le convine antrenorul unora nu le convin jucatorii ca sunt acoolisti sau "pasari de noapte" cum se mai spunea pe forum,dar ganditiva bine va rog eu frumos chiar trebuie sa ne certam atata?nu e destula presiune asupra echipei , mai este nevoie si de inca o presiune din partea noastra?eu unul sunt impotriva antrenorului si nu neg acest lucru dar nu avem ce face echipa se afla intr-o perioada foarte dificila si chiar daca nu suportam antrenorul si nu il mai vrem trebuie sa ramanem alaturi de echipa , ei au nevoie de noi mai mult ca oricand trebuie sa ii sustinem in continuare sa le aratam ca suntem alaturi de ei si la bine si la greu si nu trebuie sa continuam aceasta cearta sa stricam ceea ce sa creat , stiti foarte bine cat de greu nea fost la inceput ce greu am pus totul pe picioare ce greu sa realizat prima coregrafie , imnul , asociatia , steagul , etc... si toate acestea nu au fost facute pentru antrenor sau pentru un anume jucator sau doi , ci toate acestea au fost facute pentru echipa Csu Sibiu , a acuma trece printr-o perioada grea si o lasam balta , nu este corect , in primul rand fata de noi ca am facut atatea eforturi ca sa devenim cea mai frumoasa galerie din tara ca asa ne place sa ne spunem , haideti sa lasam orgoliile deoparte si sa trecem peste iar rezultatele eu cred si sper ca vor veni spre bucuria noastra,suntem certati o gramada nu sunt de acord cu multe activitati ce se intampla in interiorul echipei sau a asociatiei si modul de a protesta,dar eu va intreb acuma sincer:Vreti sa protestati impotriva antrenorului sau a jucatorilor si sa cream o tensiune si mai mare?sau vreti ca echipa sa treaca peste pasa neagra si sa isi revina,daca vreti sa isi revina trebuie sa le dam credibilitate din partea noastra , haideti sa trecem peste tot sa mai inchidem inca o data ochii,multi nu veti fi de acord cu acet lucru si veti spune ca ati inchis ochii prea mult timp si ca nu mai suportati , si nu va rog sa o faceti pentru mine sau pentru mai stiu eu cine , eu zic ca trebuie sa mai inchidem o data ochii pentru echipa , pentru ca nu cred ca in inima voastra nu exista o participa mica care sa apartina spiritului csu si nu cred ca nu iubiti echipa pentru ca daca nu ati fi iubito nu mai veneati la sala,multi dintre voi nu o sa imi dati dreptate dar ganditiva bine ceea ce doriti sa faceti in continuare si haideti sa rezolvam impreuna toate neintelegerile , echipa are nevoie de noi .. Sper ca sa va ganditi bine ceea ce doriti sa faceti in continuare!! Numai Bine!!
Huidu, trei morti, scapa oricum/Enache face puscarie pentru un pumn!

Return to Initiative suporteri