Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

SUTOR BASKET sau CSU SIBIU?

PostPosted: 30.05.2008 08:23
SUNT UN SUTOR RANGERS locuiesc in Romania si ma bucur ca sintez interesati la echipa noastra de basket GIALLO BLU orasul nostru nu e asa de mare ca Sibiu noi sintem numa 12.000 de locuitori numa ca inima nostru e numa pentru sutor basket. In limba latina SUTOR inseamna pantofar . Imi pare bine ca facem cunostinta si daca reusim sa facem si o infratirea eventual. Astept propunerea voastra. Cu respect
SUTOR RANGERS
PostPosted: 30.05.2008 09:00
Maximo Decimo Meridio wrote:orasul nostru nu e asa de mare ca Sibiu noi sintem numa 12.000 de locuitori numa ca inima nostru e numa pentru sutor basket. Imi pare bine ca facem cunostinta si daca reusim sa facem si o infratirea eventual.

teo wrote:nimeni nu a copiat pe nimeni! dar e superba asemanarea dintre cele doua galerii!

prea multe asemanari.. :D
---------> Mai merita ceva?

NEVER FORGET, NEVER FORGIVE! (tocala, banica, olaru)
PostPosted: 30.05.2008 09:14
icsule te rog pune-ma in legatura cu el!
PostPosted: 30.05.2008 10:08
Am vorbit acum cu Maximo, e de 6 ani in Romania, nu a mai fost prezent atat de mult la meciuri dar a pastrat legatura cu cei de acolo si a vazut pe net mesajul lui teo postat la ei. A facut o treaba buna jiji asta... :)

O sa vina in Sibiu curand si atunci poate ne intalnim cu el. Gruparea din care face parte e cea a "batranilor", cei care au fost langa echipa si cand mergea mai prost. Cand o sa mearga in italia (peste vreo luna) o sa ne puna in legatura cu liderul galeriei lor. Mai departe, vedem noi cum evolueaza lucrurile
PostPosted: 31.05.2008 11:38
adresa lor de forum.
http://www.dirtydozen04.it/forum/
PostPosted: 31.05.2008 12:54
corne wrote:adresa lor de forum.
http://www.dirtydozen04.it/forum/

dirtydozen sunt echivalentul ultrasounzilor nostrii! :banana:

pe www.sutorrangers.com e forumul galeriei. din cate mi-a spus massimo exista o problema vis-a-vis de logarea noastra acolo din cauza" caracterelor folosite" la logarea noastra - nu ma pricep exact, stiu doar ca tastele la keyboards in italia sunt dispuse altfel! nu ma intrebati ca nici eu nu stiu de ce! massimo a spus ca o sa incerce sa rezolve si logarea noastra acolo!
PostPosted: 31.05.2008 13:04
in legatura cu massimo:
in discutia avuta cu el o sa vina in sibiu la sfarsitul lunii iunie si spera sa ne intalnim. o sa ramana o seara in sibiu asa ca o sa ne putem intalni cu el seara. propun sa organizam o intalnire cu el in kubata sau la o terasa(data si ora o sa o anunt eu). a spus ca o sa discute cu liderul galeriei lui sutor sa-i propuna infratirea galeriilor noastre.-este prieten cu seful galeriei. vrea sa duca niste esarfe cu csu galeriei lui sutor si o sa ne aduca la intoarcerea din italia fulare cu sutorrangers. de aceea propun sa pregatim cateva esarfe si niste materiale promotionale pentru ei. eventual sa redactam o scrisoare catre ei. daca mai are cineva propuneri sa le posteze.

p.s. :banana: eu sunt pregatit sa fac o "deplasare" la un meci acasa de a lui sutor. cine e interesat il astept. probabil ca in toamna!!!!! :banana: :banana: :banana:
Previous

Return to Initiative suporteri