Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Retragerea lui IFG

PostPosted: 04.10.2008 01:14
E super ultima poza cand sunt toti cu bratele ridicate....doar Florin poate sa mobilizeze astfel tribuna. De asta sunt convins ca va mai ramane acolo in fruntea suporterilor multi ani de acum inainte. Csu este un drog de care nu ne putem lasa asa usor. Nu vad prea bine viitorul galeriei fara Florin , dar sunt convins ca nu se va intampla prea curand.
PostPosted: 04.10.2008 19:13
IFG merita multe felicitari! Cand esti familist viata se schimba vrei nu vrei, uneori mai renuntam si la ce ne place, dar nu in totalitate. Probabil ca IFG va renunta la deplasarile galeriei dar in sala Transilvania ii va fi greu sa nu fie seful galeriei. Na, ca ma bag si eu ca musca in lapte... :mrgreen:
Liviu M.

PostPosted: 15.10.2008 21:25
tot respectul pentru Florin e un mare sufletist fara el sala ar fi zero ca atmosfera..totusi as avea cateva sfaturi cu scandarile am observat ca gresesti de multe ori strategia de exemplu in ultimele minute cu banvit cand sala trebuia sa impinga de la spate echipa tu te apuci sa ridici fularele si sa canti lalaieli din alea care nu se prea aud in loc sa profiti de energia salii si sa dai tonul la un c s u si sa rupem sala transilvania..si invers cand sunt momente de acalmie incerci sa dai drumul la un c s u care se stinge repede pentru ca nu e momentul sa-l strigi sala nu e destul de infierbantata..sper ca nu v-am suparat cu sfaturile mele sunt foarte mandru ca sunt sibian cand vad coregrafiile si toate actiunile galeriei..
PostPosted: 16.10.2008 06:00
vezi-ti de treaba ta mai fanatik!!! hai tu in fata si dai tonul
Previous

Return to Initiative suporteri