Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Christmas party CSU Fans

PostPosted: 21.12.2008 13:56
Petrecerea de ieri a fost foarte reusita, atat prin prezenta echipei cat si prin cadourile primite de majoritatea participantilor, unele mai haioase decat altele. Dupa mine, cel mai tare cadou a fost cel primit de bartender, cu o tabla de darts pe care era poza unui jandarm iar pe feliile tablei de darts erau diverse activitati care puteau fi "castigate", de la electrocutare la spitalizare. Barty, poate poti sa detaliezi tu. Cred ca ar fi fain sa puna fiecare care a primit un cadou haios sa puna aici poza si eventual detalii.

Nu cred ca m-am distrat vreodata la o petrecere de-a noastra ca aseara... :).

Eu am primit o plasa de rafie :) iar textul era ceva de genul "sa ai sa bagi in ea banii care ii delapidezi din asociatie" o sa incerc sa pun poza cat mai repede.

La tombola iar ne-au luat femeile bautura, Sabina a luat sampania si Diana ribana :) a luat marele premiu, butoiul de bere, in ciuda lui oancea care se agita de ziceai ca a primit fault tehnic :))
PostPosted: 21.12.2008 14:10
Claudiu wrote:Dupa mine, cel mai tare cadou a fost cel primit de bartender, cu o tabla de darts pe care era poza unui jandarm iar pe feliile tablei de darts erau diverse activitati care puteau fi "castigate", de la electrocutare la spitalizare.

Image
"All you can do is keep trying, regardless of what happened the play before." -John Stockton

www.matiu.ro

Return to Initiative suporteri