Sibiul.ro   |  CSU FANS   |  Facebook CSU Fans   |  CHAT   |  CSU Sibiu   |  FRBaschet   |  totalbaschet   |  DAbaschet   |  24 secunde   |  NBA   |  eurobasket

Partizan Belgrade - Kuban Krasnodar, vineri 31.01.2014

PostPosted: 24.01.2014 13:54
Salutare ,

De ani de zile imi propun sa ajung la un meci a celor de la Partizan Belgrad in Euroliga de baschet. Am mai avut ocazii dar din diferite motive nu am putut merge. Dupa victoria de sapt trecuta in fatza celor de la CSKA Moscova, am decis ca nu mai e timp de pierdut. Asa ca, mi-am intins antenele sa fac rost de bilete si se pare ca le-am intins prea bine , pentru ca in loc de 4 m-am trezit cu 10 bilete.Deci am disponibile 6 bilete.
Meciul este vineri 31 ianuarie, ora 20:45 in Kombank Arena din Belgrad, sala de 20.000 de locuri. Pretul unui bilet este de 20 de euro. Locurile sunt situate in zona galbena vis-a-vis de galeria fantica a celor de la Partizan .Aici puteti vedea amplasarea locurilor in sala:http://www.eventim.rs/kombankarena/en/seatmap/629089/?build=1
4 bilete sunt in randul R sector 214 ,adica cam in dreptul cosului si 2 bilete sunt in centrul terenului dar pe randul A.
Meciul este la 20:45 , asa ca cine pleaca vineri la ora 12 pe ruta Sibiu-Deva-Lugos-Timisoara- Vrsac -Belgrade are timp suficient sa ajunga la meci. Distanta este de 470 km din care 85 km sunt pe teritoriul Serbiei.Exista solutia de inoptare la un hotel din Belgrad sau intoarcere imediata dupa meci, asta daca va tin c... sa conduceti toata noapte inapoi spre Sibiu.Intrarea in Serbia se poate face si cu buletinul, nu e nevoie de pasaport, dar atentie daca sunt persoane sub 18 ani neinsotiti de ambii parinti e nevoie de procura notariala pentru iesirea din tara, altfel vamesii romani nu permit iesirea minorilor din tara. Subliniez: ambii parinti.
Exista riscul sa se imputa vremea si nu se poate ajunge la meci, dar e un risc care l-am asumat.

Daca sunteti interesati de 6 bilete dati un mesaj pe privat.Rog administratorii sa stearga topicul dupa data de 30 ianuarie. Multumesc.

PostPosted: 30.01.2014 12:26
Bogdane meciul este in Pionir nu in Konbank Arena !EU asa am vazut pe ceva site-uri.
Nu stiu de unde ai luat biletele dar sa nu mergi aiurea pana acolo !
Eu as fi interesat de 2 bilete daca nu le vinzi sunama.
PostPosted: 30.01.2014 15:50
Meciul e la Kombank Arena

http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=1494

PostPosted: 30.01.2014 16:10
@Florine

Am vb cu omu la telefon. A recunoscut ca a gresit locatia.
Rog administratorii sa steaga subiectul. Multumesc

Return to Initiative suporteri